Skocz do zawartości
adampolice

Opinie na temat imprezy 17,19. 05.2013

Rekomendowane odpowiedzi

Leo nikt już za Was nikogo nie dopisze ! Prosiłam rano, żeby podac ostateczną ilość osób i tak tez podałam. Teraz mamy zonk! Ponieważ wszystko jest zapiete na ostatni guzik. Cena za impreze uzgodniona. Czyli koszty nam zwrosły teraz :( BARDZO ŻAŁUJE, ŻE TAKA INFORMACJA PADŁA TAK PÓŹNO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Zajebiście. Zrezygnowały 3 osoby. Mieliśmy wcześniej płacić 100zł za mniej osób. Wszystko było już ustalone i ostatecznie zadeklarowało się 15 osób i pod tę ilość wszystko zostało uzgodnione. W tym momencie za te trzy brakujące osoby reszta będzie musiała dopłacić!

 

Ze swojej strony oczywiście bardzo dziękuję nieobecnym, że Mariola przez Was robi sobie z gęby cholewę i idiotkę załatwiając dla Was wszystko tak abyście byli zadowoleni, jak najlepiej się bawili a przy tym zapłacili jak najmniej. Szkoda gadać...

 

Info dla tych co jadą...

Zbieramy się jutro na Statoil w Zdrojach o godz. 11.

 

Do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh już wiem czemu tata nie chciał być opiekunem grupy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachodniopomorskie kuleje, szkoda gadać...gdzie są te duże spoty ? A co będę narzekać, nic trzeba pokryć za tych co nie będzie. Będziemy się bawić przynajmniej my, kurde chyba wypiję jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh... Zajebiście. Zrezygnowały 3 osoby.

Pozwolę się wtrącić... nie mówię o naszym województwie, ale ludzie chyba ogólnie mają za przeproszeniem w dupie, że ktoś załatwia i się stara, na kilka dni przed ostatecznym terminem podania przez nas do ośrodka na zlot ogólnopolski liczby osób wypisało się chyba z 15 osób i nadal się wypisują, a niektórzy nawet nie raczą poinformować - sądzą, że zapisanie się na listę o niczym nie świadczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę nie będzie już spotów a tymbardziej zlotów. No ale nie ma się co dziwić bo po tym spocie mi już odeszły chęci na kolejne spotkania, bo jak nikt nie wykazuje inicjatywy to nie ma dla kogo tego robić. Szkoda bo było fajnie :( Ale denerwować się nie zamierzam więcej jak teraz, to nie na moje nerwy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba brać najpierw całą kasę z góry a potem brać się za organizowanie czegokolwiek. Ja tam jestem zbyt nerwowy rocznik na zajmowanie się organizowaniem spotów i innych wynalazków. Wqrwia mnie to, że ludzie nie szanują siebie i innych. Jedyne co świetnie potrafią to jęczeć i narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh... Zajebiście. Zrezygnowały 3 osoby. Mieliśmy wcześniej płacić 100zł za mniej osób

ja nie widze problemu z pieniedzmi ... jesli nikt nie wskoczy na moje miejsce - zaplace tak zeby nie narazac was (uczestnikow) na podwyzszone koszty imprezy - tu nie ma problemu

 

jedyny problem to to ze nie bede mogl uczestniczyc w fajnej imprezie - niestety

zal mi najbardziej tego ze nie bedzie mnie a takie imprezy nie zdazaja sie 2 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę nie będzie już spotów a tymbardziej zlotów. No ale nie ma się co dziwić bo po tym spocie mi już odeszły chęci na kolejne spotkania, bo jak nikt nie wykazuje inicjatywy to nie ma dla kogo tego robić. Szkoda bo było fajnie Ale denerwować się nie zamierzam więcej jak teraz, to nie na moje nerwy !
Sikorka spokojnie, stara gwardia się bawi, resztę jak oni nas, tak my ich mamy w nosie..... że nie napiszę w doopie.
Trzeba brać najpierw całą kasę z góry a potem brać się za organizowanie czegokolwiek.
myślę że to jest pomysł, jak nie ma kasy nie organizować albo mniejszy spot na zasadzie grill i zbiorowa zabawa.
jedyny problem to to ze nie bede mogl uczestniczyc w fajnej imprezie - niestety

zal mi najbardziej tego ze nie bedzie mnie a takie imprezy nie zdazaja sie 2 razy

Jacenty pirdulnij te wspinanie się na wysokości, my ci szkolenie zrobimy. :D

]

Wqrwia mnie to, że ludzie nie szanują siebie i innych. Jedyne co świetnie potrafią to jęczeć i narzekać.
Że dopiszę jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Marcin ja mam w doopie resztę, ważne że zobaczę twóją mordkę i że będziemy się świetnie bawić. Pewnie jutro ktoś spyta kiedy jakiś spot w grupie :D Marcin nie nierwujsja spokojnie wszystkie spoty gdzie trzeba zapłacić jakąś kasę nikogo nie urządzają. Jakbyś zorganizował za darmo albo sam zapłacił .... miałbyś pełną obsadę. ;)

Marcinku nie ma się co denerwować bawimy się wszyscy którzy będą. Myślę że nie ma co narzekać pogadamy na miejscu. Tak po cichy napiszę ... to wszystko przez Łysego ... :lol

Apropo's jakby ktoś szukał w naszym regionie "specjala" to Biedrona zaczęła sprowadzać.

 

 

Teraz pytanie techniczne zbieramy się na STATOILU i gdzie jedziemy, bo nie wiem czy zbierać się z wami, czy będziecie jechać koło mnie ? Jechać do Szczecina i wracać z powrotem nie uśmiecha mi się. :P

Jeszcze jedno węgiel na grilla mam cały karton, grilla też zapakuję ale weźcie ze sobą bo na jednego ciężko wrzucić całe mięso :P ...no nic muszę zjeść... czekam na info. czy mam poginać do Szczecina czy widzimy się po drodze np. na Mc. Donaldzie przed skrętem na Gdańsk.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gładki zaraz do Ciebie zadzowni i się umówicie :) Bo my ok 11 wyjazd na Pobierowo :) Grila tez zabieramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My już zwarci i gotowi do wyjazdu i super zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z młodym też, sprzęt foto przygotowany 3 pary butów zabrane. Młody jakieś wojskowe zabiera, ja bardziej na chodzenie niż bieganie się nastawiam. Śpiworek i wałówka oraz leki zapakowane. Mogę jechać umierać.... za kraj. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My już w domku !!! :D Bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom zabawy - było MEGA !!!!! Ekipa jak zawsze super !!! Teraz tydzień będę dochodziła do siebie bo zakwasy i siniaki dopiero zaczęły wychodzić :P

Jacuś się nastawił na chodzenie a w bieganiu pobił Panie taki jest dzielny :D No i teraz tylko czekamy na zdjęcia i filmiki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po spocie, wypad zajebiście udany. Świetnie było się z wami po raz kolejny SPOTkać. Tym razem nie tradycyjnie bo szczerze, kto nie był niech żałuje bo jest co i czego żałować. Niedługo fotorelacja. Dzięki wszystkim za świetną zabawę. Wielkie dzięki Sikoreczce i Gładkiemu za organizację. Jak jeszcze będzie tego typu spot to ja jestem za i pierwszego mnie zapisywać. Fakt że nie we wszystkich konkurencjach wystartowałem ale mój brzuch nie na wszystkie pozwalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my już też z Kasią w domku, wlasnie odpalilem zimne piwko, a moja pralkę trzeba wyprac te szmaty po wczorajszym czołganiu się :D

 

Wielkie dzięki za spota, była zajebista zabawa, kto nie był niech żaluje, i proszę nas dopisać do kolejnego takiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak ogarnę telefon, to wrzucę fotki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza pralka też juz chodzi a buty suszą się na balkonie :D Bardzo się cieszę, że Wam się podobało no i w sumie można kiedyś będzie tam wrócić ale wziąć zupełnie inne atrakcje ale koniecznie z powtórką offroad 6*6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele jak tak se posiedze i wstane to mnie wszystkie miesnie napierdzielaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu takich zakwasów moje ciało niepamięta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności