Skocz do zawartości
bullet

kombi klapa trzeszczy czy to od mrozu??

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wasze auta sie sprawuja na tym mrozie??

u mnie trzeszczy- stuka tylna klapa i zastanawiam sie cxzy za sprawa mrozow czy po prostu sie cos zepsulo. w poprzednim b6 nic mi sie nie dzialo w zimie i nigdy nic z tylu auta nie trzeszczalo.

innym irytującym mnie odglosem jest trzeszczacy schowek bez wzgledu na temp zewnetrzna. ma ktos jakis pomysl jak go uciszyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na mrozie samochód caaałkowicie cichnie. :D Dopiero jak się rozgrzewa, to odzywają się "świerszcze" z różnych stron samochodu. Na Twoim miejscu sprawdziłbym regulację tylnej klapy oraz zamocowanie tapicerki/plastików.

 

U mnie (chociaż mam sedana) jeszcze kilka dni temu w klapie coś stukało i poskrzypywało (ale dopiero jak samochód zaczął się nagrzewać) i po dzisiejszym podłączeniu ringów, gdy rozbebeszyłem cały bagażnik łącznie z klapą i poskładałem to do kupy nastała cisza jak makiem zasiał. :) I to mimo tego, że moje dwie lewe rączki urwały jeden zaczep od tapicerki klapy. :D;)

Wniosek - czasem może pomóc rozłożenie wszystkiego i złożenie z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to podczas mrozów to opada na teleskopach,a gdy tylko zrobi się cieplej wszystko wraca do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystkiemu winny lód. Mi w trakcie jazdy lód zjechał z dachu i wpadł w szczeliny w klapie. Skrzypienie non stop. Trzeba dokładnie oczyścić z lodu i posmarować wazeliną techniczną uszczelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności