Skocz do zawartości
Mario-ZX9R

Passat B5 Sedan 1999R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam drugiego Passata w sedanie 1999r

 

i chciałbym w niego dać audio; znaczy się chodzi mi tylko zestaw:

 

wzmanciacz + skrzynia bass reflex

 

cena do 600zł

 

może ktoś mi znaleźć zestaw do tego Sedana?:) :)

:P:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżet już znamy - ma się rozumieć że jest to budżet całkowity - czyli ma być skrzynka, głośnik, wzmacniacz, okablowanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolego piszesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pozostaje jeszcze pytanie czy ma to być sprzęt nowy czy nie. Na pewno (niestety) skrzynia do bagażnika będzie potrzebna o dość sporym litrażu. U mnie (też b5 sedan) skrzynka 30 Litrów BR niestety była mało słyszalna, dopiero sklecenie skrzyni o większym litrażu dało radę. Pamiętaj też o kabelkach - bdb są Hollywood Energetic - w zasadzie różne przekroje, ja mam u siebie 21mm2 i są bardzo ok.

Odnośnie subka. Odliczając koszt przewodów zostaje jakieś 400-450zł na skrzynie - bo nie łaś się na kable typu Pierdzing z allegro za 20-30zł, bo to nie ma najmniejszego sensu. Wydasz kasę, a grać to nie będzie - kabel zasilający zwłaszcza, musi mieć odpowiednie parametry, ażeby wzmacniacz miał "czym" zagrać. Wybierz najlepiej jakiś zestaw z przewodem zasilającym z miedzi OFC - przynajmniej jak kiedys będziesz miał więcej kaski to kabelki będą mogły zostać a wymienisz sprzęt. W takiej cenie warto byłoby zainteresować się w sumie czymś używanym, może jakiś stary Lanzar Vibe ze wzmakiem? To bardzo fajne głośniczki. Ewentualnie na szybko wrzuciłem poszukiwania na allegro: http://allegro.pl/jbl-gt5-12-bassreflex-mdf-30cm-crunch-gti-2100-i2751466365.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:)

 

miałem w VENTO wzmacniacz MAC AUDIO MPX 2500 ( 240W w RMS)

+ skrzynia magnat BS 30

i dawało rade:)

 

a kabel mam firym HAMMA - kabel z radia do wzmachola.

 

no chciałbym jakiś sprzęt żeby dawał 350W w RMS, bo wiem że wtedy efekt by był jakiś:)

 

i wiadomo budżet do 600zł:) na wzachol _ skrzynia z głośnikiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skupiłbym się na poszukiwaniu używanego markowego sprzętu

niestety ale ja nic nie polecę, bo kwota 600 zł na suba i wzmacniacz jest śmiesznie niska, pozbieraj trochę i mając wolne 1000-1300 można już coś konkretnego kupić.

 

jak bym miał kupować sprzęt do osiedlowego łupania to zdecydowanie hertz es300 + jakiś monoblock 500rms wzwyż.

 

aha no i masz sedana także musisz zainwestować w coś mocnego...

 

---------- Dodano o 20:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:12 ----------

 

Na pewno (niestety) skrzynia do bagażnika będzie potrzebna o dość sporym litrażu. U mnie (też b5 sedan) skrzynka 30 Litrów BR niestety była mało słyszalna, dopiero sklecenie skrzyni o większym litrażu dało radę.

to litraż skrzyni dobiera się pod auto czy głośnik? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtekk - oczywista oczywistość, ale jak zagrasz 17-to litrową skrzynką ciśnieniową w pasku to się chętnie z Tobą napiję. u mnie nic poniżej 30Litrów nie robiło roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu chce slyszec ten bass z przodu:)

 

mysle ze jakies 350RMS starczy, chyba, że sie myle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waty to nie wszystko :] u mnie chyba nawet nie ma 350W a zamiata budą ostro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, czy wyslalem Ci ten link na poczatku konwersacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest inny zestaw:) mocniejszy głosnik;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu wiec zapytam tu ;) Czy jest szansa na jakiś średni zestaw do 3tys? Chodzi o kable, głośniki przód, radio, sub (moze 2) i wzmak. Oczywiście w grę wchodzą części używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj do zaoferowania mam Passata B5. Samochód jest do lekkich poprawek. Do wymiany jest mieszek lewarka zmiany biegów(15zł), przedni lewy dolny wahacz (70zł), oraz przegub prawy(dorzucam do auta). Jest on zarejestrowany, i opłacony. Samochód jest jezdzony tylko przez kobietę, sprzedaje z powodu wyjazdu za granice na stałe, a samochód marnuje się w garażu. Jest on z Salonu w Polsce, 179 tyś przebiegu z książkami. Silnik oraz skrzynia biegów pracuje bez najmniejszych zarzutów !. Zachęcam do kontaktu mailowego, lub sms telefonicznie. Prawie nowe opony zimowe założone.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marlena ogarnij się bo piszesz bzdury i nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności