holker Zgłoś #1 Napisano 2 Listopada 2012 Witam wszystkich, orientuje się ktoś jak zdjąć listwę z drzwi, która znajduje się na samym dole? Chodzi o tą listwę, która nachodzi na próg (zdjęcie na dole). Muszę ją zmienić, a nie chce nic popsuć jeszcze bardziej :-) Są tam jakieś kołeczki i chyba miejsca na śrubki, ale czy ta listwa nie jest jakoś klejona jak te wyżej na drzwiach? Nigdzie na forum nie mogłem znaleźć informacji na ten temat. Pozdrawiam, Dawid Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dtambor Zgłoś #2 Napisano 2 Listopada 2012 odkręcasz wkręty od wewnętrznej strony drzwi i targasz, wtedy jest już tylko na kołkach . Nic nie zepsujesz, tym bardziej że chcesz wymienić listwę... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
holker Zgłoś #3 Napisano 2 Listopada 2012 Ok, dzięki. Bałem się jedynie tego, że może być przyklejana jak ta cienka listwa i będzie problem z dokładnym dopasowaniem i przyleganiem, ale jak tylko te kołki i wkręty to luzik :-) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach