Skocz do zawartości
Legion

RNS 510 problem z podświetlaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio pojawił się kilka problemów z radiem RNS 510, posiadam je już przeszło 2 lata.. dysk 20GB

otóż:

 

1) brak podświetlenia na czerwono przycisków, kilka razy podczas jazdy się zapaliło, ale ostatecznie nie podświetla wcale,

2) muzyka z cd, karty, dysku gra jednak już radia nie ma, same szumy

3) na kompie nie wyświetla nic,a nic jeśli chodzi o połączenie z radiem, nawet gdy ustawie trasę na GPS nie wyświetla kompasu, itp, wcześniej wszystko było ok

 

co może być przyczyną ?

 

dodam jeszcze ze szukam cały czas pinu do radia, wiec nie jest chyba wesoło..

 

Dzięki,

 

co ważne, jesli wyłącze radio i po pewnym czasie włącze, podświetlenie zapala się razem z wyświetlaczem, jednak po kilkunastu sekundach gaśnie. Radio ok, gra dalej, ale juz niepodświetlone na czerwono. Kompletnie nie wiem o co chodzi, może soft? bezpieczniki?

 

droga dedukcji myslę ze to wina SOFTU wszystko sie skrzaczyło;/ multifunkcyjna kierownica nie działa, podświetlenie nie działa, radia nie wyłapuje, a jeszcze wczoraj nie chciało odpalić radia, po tym jak skończyłem jazdę, wysiadłem, zamknąłem samochód i nagle szok. Muzyka gra:)

 

z tego co czytałem dobra wersja to 2660 PL, prosiłbym o pomoc, gdzie taka wypróbowaną wersje dostane? i czy jest to już z mapami czy mapki wygrywam osobno? często wyjeżdżam Chorwacja i Hiszpania więc zależy mi na tych mapach i oczywiście PL:)

 

dziękuje za pomoc.

 

//edit: posty połączone.Blop

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mam dobre softy do rns :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności