Skocz do zawartości
romeo9999

Ostatni model passata B6 a wiec 2010-2011 odradzam !dla tych co chcą odmładzać rocznk

Rekomendowane odpowiedzi

romeo9999 wie co pisze, osobiście nie uznaję, że samochód jest tylko do jeżdżenia;

ale i do zabawy i do przyjemności, i częściowo do głópiego lansu i żeby był inny niż miliony pasatów na drodze

cenię ludzi, którzy potrafić coś zrobić w swoim aucie, poprawić firma (która od lat schodzi na psy), nie każdego jest stać w momencie zakupu autka na bajery które potem okazują się niezbędne; ja osobiście mam RCD 510, jak pasku kupowałem nie chciałem nawigacji(RNS 510) bo myślałem po co mi navi jak i tak jest niedokładna i ma kiepskie pokrycie, pojęcia nie miałem że mogę też tam mieć kamerę cofania (wiem moja wina- nie doczytałem, nie miałem czasu bo koniec roku a potrzebowałem kosztów, spieszyło mi się), a teraz szlag mnie trafia jak sobie pomyślę, że musiał bym wydać ponad 2 tysia na RNS 510 i potem na kamerkę, a byłem tak blisko posiadania RNS,

koncząc wywody mogę stwierdzić, że B7 nie kupię na 100%, może kiedyś ........ Amarok

ale ciekawe co VW wie o produkcji pick-up -ów jak dopiero w to wszedł a inne firmy robią to od lat.

 

PS: O ILE DOBRZE PAMIĘTAM ŻADEN DOBRZE WYPOSAŻONY B7 NIE ZOSTAŁ "PASSATEM MIESIĄCA" A INNE POROBOINE PASKI STARSZE I MŁODSZE MOGA SIĘ POCHWALIĆ TAKIMI TYTUŁAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i częściowo do głópiego lansu

 

lansować się passatem? to żeś mnie rozbawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lansować się passatem? to żeś mnie rozbawił.

naprawdę staram się zrozumieć co twój bezsensowny komentarz wnosi do całego tematu,

jak sie nie ma co się lubi, to sie lubi co się ma !!!!!!

to tak jak bym co napisał ni z gruszki ni z pietruszki co sądzę o B7 z silnikiem 1.4 TSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją opinię wyraziłem kilka postów temu - każdy ma to co lubi i każdy model trzeba samemu oceniać.

nigdzie też nie odnosiłem się bezpośrednio do twojego czy kogokolwiek innego samochodu.

 

a twoja opinia na temat b7 1,4 mnie nie interesuje.

ja nie kupiłem samochodu żeby się nim lansować. on ma się mi podobać, a nie kolegom, znajomym czy otoczeniu.

 

bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kumple po co drzeć koty , po krótce jeden kupuje auto auto i nie przyjdzie mu do głowy coś tam zmodernizować , drugi natomiast pasjonat będzie chciał coś tam po modzić od czasu do czasu ;) . Więc jeśli dla 1 osoby nie będzie miało to znaczenia , tak dla 2 będzie miało ogromne , i tutaj o tych osobach autor posta kieruje tą informację :vw: .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi janku są i tacy ze nawet jak kapcia dostają to wołają assistance a wiec o czym tu mowa i jak to oceniać ....... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modzić każdy może, ale nie obwiniać producenta, że mu to utrudnia, no ludzie. Co to kogo obchodzi, auto się kupuje z danym wyposażeniem i jeśli czasem było łatwo np włączyć tempomat to bonus dla modzącego, bo równie dobrze mogło być tak, że nie byłoby jakiejkolwiek możliwości zmian. Różni producenci, różnie do tego podchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tego lania wody Panowie.

Oczywiście to prawda, że b6 z końca produkcji lub b7 po prostu nie nadaje się do ,,modzenia'' i wiedza ta, dla forumowiczów może być przydatna.Reszta dyskusji ,,schodzi na psy'' więc temat zamykam.

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności