Skocz do zawartości
spirre

przesiadka z passat b6 kombi na CC?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy moze jest ktos kto sie przesiadl z passata b6 kombi na CC,a glownie chodzi o bagaznik,czy roznica jest mocno odczuwalna?!

 

Bo z tego co czytalem to litrazowo wychodzi ok 70 litrow mniej?!

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało jest miejsca na głowę z tyłu (mam 190 cm) w porównaniu do kombiaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vw-passat-cc-2-big.jpg

 

Gołym okiem widać różnicę przecież :wmorde . Psa do bagażnika CC nie załadujesz.....zasadniczo załadujeesz,ale psiak zadowolony nie będzie :lol2

vw_passat_b6_combi_0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki maly ten bagażnik :) ale ja mam tylko porównanie do B5 w sedanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy moze jest ktos kto sie przesiadl z passata b6 kombi na CC,a glownie chodzi o bagaznik,czy roznica jest mocno odczuwalna?!

 

Bo z tego co czytalem to litrazowo wychodzi ok 70 litrow mniej?!

 

Jeśli nie wozisz lodówek/pralek itp. to spokojnie starczy. Mnie jak ktoś marudzi o małym bagażniku..... to podnoszę klapę i mówię ..... bierz jeszcze kogoś i wskakuj :lol do codziennej jazdy wystarcza w zupełności oraz na wczasy 4os. rodzinkę pakuję bez bulu. (mam b6 a w CC jest kufer jeszcze większy) :D

Wszystko zależy od przeznaczenia auta,osobiście wożę w 90% powietrze więc mnie styka i następny będzie CC lub.... inna marka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest taki maly ten bagażnik

 

Ale co na to pies? :zeco jakbyś go załadował do bagaja w CC :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego że ciemno chyba by mordy nie darł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro podjade do VW zobaczyc jak to wyglada z bliska,bo w sumie dzis mi taki pomysl przyszedl do glowy o zmianie,ale zobaczymy.dzieki za porady i wskazowki. wiem ze golym okiem widac ale ostatnio czytalem o audi a6 w kombi i sedanie i bylo napisane ze sedan ma wiekszy litraz?!tazke roznie to bywa!lodowek nie woze,jedynie wozek mojej malej ale mysle ze sie zmiesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się litrażem nie sugerował bo jak wiesz w kombi przestrrzeń załadunkowa ciut inaczej wygląda niż w zwykłym nadwoziu.Najlepiej tak jak piszesz,podjechać,obadać i będziesz miał jasność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Łysy kupił CC to znaczy,że do bagażnika wchodzi przynajmniej jeden "schab" , łopata i worek wapna :lol

Śmiało bierz :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahhahaha Spidi to dałeś teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku wożenia wózka nie jest najważniejszy litraż tylko ustawność i otwór załadunkowy. Wystarczy, że wózek jest nieforemny (czyli coś większego nie parasolka) i już Ci ciśnienie rośnie jak masz go wywracać w każdą stronę, żeby włożyć do kufra. Zależy też ile razy w roku będziesz go tam pakował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności