Skocz do zawartości
Phil

Światła obrysowe i kierunki w stylu USA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, chciałbym żeby kierunki świeciły mi ciągłym światłem a przy włączeniu ich żeby normalnie migały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bender

Jak to kierunki świecące ciągłym światłem? To jest w ogóle legalne? Btw: twoje B3 prezentuje się naprawdę dobrze, spodziewałem się*szrotu a tu taki ładny egzemplarz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł sprowadzony z zagranicy, i świeci lekko, po wyłączeniu kierunku, powoli się rozjaśnia. Nie jest to spięte na "krótko pod postojówki". Oczywiście wszystko jest nielegalne :ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , a i ja się tu udzielę :) bo mam taki plan w 1/2 już zrealizowany bo kupiłem kierunki pomarańczowe przednie i boczne i chce zrobić to tak że przednie bedą świecić na pomarańczowo , a i jak się włączy kierunek to będzie migać :P sprawa jest prosta w zasadzie , bo do kierunku już włożyłem żarówki 2włuknowe 21W5 i do świecenia podłącze pod te słabsze , a pod migacz mocniej :) chciałem to podłączyć pod postoje , ale z racji że to nie jest legalne , to chce doprowadzić tam dodatkowy kabelek z + i gdzieś w kabinie zamontować włącznik :) jak na razie nie mam mocy przerobowej i włącznika , widziałem gdzieś że są takie oryginalne pod obrysy , ale nie wiem czy mi się nie wydawało ;) poszukać muszę , albo kupić jakiś inny który będzie robił robotę :) ot to moja wizja na obrysy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam moduł sprowadzony z zagranicy, i świeci lekko, po wyłączeniu kierunku, powoli się rozjaśnia. Nie jest to spięte na "krótko pod postojówki". Oczywiście wszystko jest nielegalne :ban

 

Znasz może jakiś numer tego modułu albo coś takiego? Albo jakieś namiary skąd to cudo dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to można dostać w ASO tu macie numery części które trzeba kupić by kierunki świeciły na stałe a po włączeniu migały

 

Kierunkowskazy USA

 

Oprawki (3B0 953 123 D)

 

Żaróweczki (N 104 759 02)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już taki moduł na allegro;dd ale dzięki:P no i może innym się przyda;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

Mam pytanko. Jest gdzieś może na forum pokazane jak podpiąć obrysu US do B4

Chodzi mi to to, jak zrobić aby żarówki świeciły razem ze światłami do jazdy dziennej.

W Obrysach mam oprawki z 2 pinami (Takie jak w błotnikowych kierunkowskazach)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności