Skocz do zawartości
dj__rav

Różnica między sterownikami ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mądrzy ludzie. Jaka jest różnica w sterownikach pompy ABS. Mam paszteta z 99r, 1,9 TDI 115KM no i umarł mi sterownik ABS. Oryginalny miał oznaczenie 0 273 004 358. Czy mogę go zastąpić innym?? Na allegro jest mnóstwo z oznaczeniem 0 273 004 283. Jaka jest różnica między nimi?? Czy coś nie będzie działało, czy jeszcze inne skutki będą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ilości odpowiedzi wnioskuję że znawcy passatów chyba opuścili forum :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ masz sterownik który pasuje do Twojego samochodu. Jego ORI numer to 8E0 998 375 G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, ale zapewne chodzi oto, że ty masz kontrole trakcji, a tamte pewnie są bez niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kolegi david1881 - gdzie kupić i za ile to dobrze wiem, numer który podałeś to numer pompy a nie sterownika tak dla twojej wiadomości.

Dla kolegi pol7777 - no właśnie ja posiadam ASR :/ pytanie czy może jakiś inny sterownik obsłuży moją pompę tak aby wszystko działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla kolegi david1881 - gdzie kupić i za ile to dobrze wiem, numer który podałeś to numer pompy a nie sterownika tak dla twojej wiadomości.

Dla kolegi pol7777 - no właśnie ja posiadam ASR :/ pytanie czy może jakiś inny sterownik obsłuży moją pompę tak aby wszystko działało

 

 

kolego taka jest różnica że różnia ci sie numerami i tyle , nikt tu nie jest konstruktorem zeby wiedzial czym sie różnia sterowniki na pozór wygladajace tak samo a różniące sie numerami , a numery czesci tez po coś są nadawane , ze sterownik o takich nemerach jak .... pasuje do pompy o numerach .... jezeli nie bylo by jakiej kolwiek róznicy wszystkie byly by stukane z tymi samymi numerami prosta sprawa, znajdz i kup sobie sterownik o takich numerach jak miales i po problemie po co sobie samemu robic problem, i taka odpowiedz usłyszalem ja jak zastanawialem sie nad swoim sterownikiem bo tez musialem wymieniac , i nawet dzwonilem do servisu vw z takim zapytaniem czy moga sprawdzic czy sterownik o numerach innych niz mialem bedzie pasował do mojego auta to mi odpowiedzieli ze " NIE" bo etka mówi ze ma byc o numerach takich i takich i nie bylo rozmowy , i tak sprawa wygladala z mojej strony ze szukalem i znalazlem o takich samych numerach i mialem pewnośc , a jak chcesz sprawdzic to próbuj daj znac póżniej czy podpasowało , bo mi szkoda kasy bylo na eksperementy z kupuwaniem sterowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności