Rysiek8203 Zgłoś #701 Napisano 11 Września 2012 (edytowane) Rysiek8203 lubelskie wlepa na tylnej szybie Śmigam w okolicach Zamościa Krasnobrodu i Szczebrzeszyna Edytowane 11 Września 2012 przez Rysiek8203 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gniewek Zgłoś #702 Napisano 19 Września 2012 1. Gniewek (lub Beatka) 2. Zachodniopomorskie Szczecin 3. Wlepa na tylniej szybie 4. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Berti666 Zgłoś #703 Napisano 22 Września 2012 1. Berti666 2. Lubelskie - Puławy 3. Wlepka na tylnej klapie z lewej strony, link z boku na drzwiach 4. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pirat19 Zgłoś #704 Napisano 30 Września 2012 Pirat19 Podkarpackie/ Sanok wlepa na tylnej szybie z lewej strony Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość PeresW8 Zgłoś #705 Napisano 1 Października 2012 1. PeresW8 2. Lubelskie 3. Wlepa na tylnej szybie z prawej strony Zdjęcie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dominiktdci Zgłoś #706 Napisano 1 Października 2012 1. dominiktdci 2.zachodniopomorskie/ Koszalin 3. Wlepa na klapie z lewej strony Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcin, Zgłoś #707 Napisano 6 Października 2012 1. Marcin, 2. Lubuskie/Sulęcin 3.Wlepa klapa lewa strona Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Rufus110hp Zgłoś #708 Napisano 10 Października 2012 (edytowane) 1. Rufus110hp, 2. Podkarpackie Mielec, 3. Wlepka na tylnej szybie w lewym dolnym rogu. 4. Edytowane 30 Kwietnia 2017 przez Rufus110hp Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bASo Zgłoś #709 Napisano 17 Października 2012 1. b45o 2. Kraków 3. Wlepa bagażnik + rejestracja Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
brocom1 Zgłoś #710 Napisano 18 Października 2012 (edytowane) 1. Brocom1 2. Pomorskie - Cewice 3. Vlepa regionalna Pomorskie na klapie bagażnika ( wyraźna i widoczna) 4. 5. często parkowany w Lęborku koło Media Expert (krzywoustego) Edytowane 18 Października 2012 przez brocom1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mizar_bb Zgłoś #711 Napisano 11 Listopada 2012 1. mizar_bb 2. Śląskie / Podbeskidzie/ Bielsko-Biała 3. Wlepa - klapa strona lewa, link - tylna tablica rejestracyjna 4. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Danek75 Zgłoś #712 Napisano 12 Listopada 2012 Do czasu usunięcia problemu technicznego, dotyczącego ograniczenia liczby znaków w pojedynczym poście - wpisy na listę są zawieszone DO ODWOŁANIA :bry2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
JakiCMG Zgłoś #713 Napisano 13 Listopada 2012 proszę o aktualizację mojego nicka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Danek75 Zgłoś #714 Napisano 15 Listopada 2012 Zrobione Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Brake Zgłoś #715 Napisano 27 Listopada 2012 1. Brake 2. Świętokrzyskie - Kielce 3. Wlepa na tylnej szybie w lewym górnym rogu 4. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
radi-kg Zgłoś #716 Napisano 4 Lutego 2013 (edytowane) 1. radi-kg 2. Zachodnio-Pomorskie - Kołobrzeg 3. Wlepa na klapie po lewej stronie Edytowane 4 Lutego 2013 przez radi-kg Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Danek75 Zgłoś #717 Napisano 4 Lutego 2013 Czy ten problem da się w końcu rozwiązać, czy muszę sobie sam wymyślić inny sposób wpisywania? :hmm Bo nie mogę dodać nikogo do listy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
neon Zgłoś #718 Napisano 6 Lutego 2013 1. Neon 2.Śląskie-Bytom 3. Wlepa na klapie po lewej stron Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
passacik Zgłoś #719 Napisano 11 Lutego 2013 1.passacik 2.Lubelskie/Lublin 3.Mała wlepa po lewej stronie WLEPA Tu jeszcze bez wlepy żeby było widać fure ;P Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bargi01 Zgłoś #720 Napisano 12 Lutego 2013 Witam interesują mnie te naklejki w jaki sposób można je zdobyć prosze o odp. pzdr Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach