Skocz do zawartości
bula02

Zestaw głośnomówiący do Nokii 6210

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam w swoim aucie seryjny zestaw głośnomówiący do nokii 6210. Mam kabel i słuchawkę jednak nie mam tego czegoś co trzyma słuchawkę przy kokpicie. Z uwagi na to, że tego nie mam, jak wepnę nokię do słuchawki, to na nawigacji pokazuje mi się napis PHONE i są wyciszone dźwięki (radio nie gra) - jak wyciągnę telefon ze słuchawki to radio zaczyna grać.

 

Domyśliłem się, że może jest tam taka funkcja, że jak słuchawka jest wsadzona w to trzymanie to dźwięk idzie przez głośniki samochodu a jak jest wyciągnięta (tak jak w moim przypadku) to dźwięk idzie przez głośniczek telefonu.

Mikrofon działa bez problemu (testowałem - telefon leżał na podłodze i było mnie słychać jakbym miał go przy buzi) oraz telefon się ładuje - więc chyba zestaw jest OK.

 

Możecie mi powiedzieć jak "oszukać" brak trzymania ? Może ktoś z Was dysponuje takim trzymaniem i mógłby mi przesłać jego fotki ( z przodu i z boku - może bym sobie taki dorobił albo chociaż bym widział jak można oszukać słuchawkę aby myślała, że ciągle jest w tym trzymaniu)

 

Pozdrawiam,

Bula02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie - na prawdę nikt nie ma takiego uchwytu ? Nie musi być koniecznie od 6210 bo jest on uniwersalny (wymienia się tylko słuchawki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w tym uchwycie co jest przykręcony do kokpitu jest prawdopodobnie zatopiony magnes.

I to on powoduje że w słuchawce złącza styki.Ja też z tym walczyłem i działa, tylko słuchawkę mam siemensa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w samym radiu nie masz opcji, żeby się nie wyciszało po podłączeniu telefonu? U siebie mam zestaw Nokii i do tego radio Clarion, w którym można wyłączyć wyciszanie przy połączeniu (tak, wiem u Ciebie samo podłączenie tel. daje efekt wyciszania, ale w sumie gdybyś znalazł taka opcję w radiu miał byś częściowo problem rozwiązany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, w tym uchwycie co jest przykręcony do kokpitu jest prawdopodobnie zatopiony magnes.

I to on powoduje że w słuchawce złącza styki.Ja też z tym walczyłem i działa, tylko słuchawkę mam siemensa.

 

a można wiedzieć jakiej wielkości magnes dawałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

posiadam w swoim aucie seryjny zestaw głośnomówiący do nokii 6210. Mam kabel i słuchawkę jednak nie mam tego czegoś co trzyma słuchawkę przy kokpicie. Z uwagi na to, że tego nie mam, jak wepnę nokię do słuchawki, to na nawigacji pokazuje mi się napis PHONE i są wyciszone dźwięki (radio nie gra) - jak wyciągnę telefon ze słuchawki to radio zaczyna grać.

 

Domyśliłem się, że może jest tam taka funkcja, że jak słuchawka jest wsadzona w to trzymanie to dźwięk idzie przez głośniki samochodu a jak jest wyciągnięta (tak jak w moim przypadku) to dźwięk idzie przez głośniczek telefonu.

Mikrofon działa bez problemu (testowałem - telefon leżał na podłodze i było mnie słychać jakbym miał go przy buzi) oraz telefon się ładuje - więc chyba zestaw jest OK.

 

Możecie mi powiedzieć jak "oszukać" brak trzymania ? Może ktoś z Was dysponuje takim trzymaniem i mógłby mi przesłać jego fotki ( z przodu i z boku - może bym sobie taki dorobił albo chociaż bym widział jak można oszukać słuchawkę aby myślała, że ciągle jest w tym trzymaniu)

 

Pozdrawiam,

Bula02

 

Ja mam podłączone z tyłu do radia kabel i ten taki uchwyt. Nie mam tej części co wsadza się w zaślepkę od przycisków żeby tel. się trzymał. Daj jakieś foto o co Ci chodzi. A ja zobaczę czy to mam. podkreślę że tego całego zestawu nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności