Skocz do zawartości
strus251

VW MANIA 2012 - 27-29 lipiec 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Strusiu bardzo chętnie, choć to mega odległy dla mnie czas, więc na tą chwilę na pewno nie mogę podjąć decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe na szczęście rezerwacji nie trzeba robić. Temat zapodałem bo po fotach z zeszłego roku naliczyłem 5 naszych a jeden nawet nagrodę dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 100% jadę :D, obym tylko tego nieszczęsnego VR kupił ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem dwa lata temu i rok temu wiec mozliwe ze teraz tez zawitam ale jeszcze daleko do tego czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja bede na wakacjach no i do pruszcza nie mam daleko rzut beretem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he to sie pewnie spotkamy. A neta na wakacjach będziesz miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się też, skrzykniemy coś wspólnie czy każdy jedzie na własna rękę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zeszłorocznych incydentach i wiosce jaką tam zobaczyłem (próba kradzieży listw US i trzykrotne minięcie mojego auta o pare cm buraka, który po pijaku próbował swoich możliwości na ręcznym, raz musiałem uciekać ze znajomym między auta, żeby mnie nie potrącili) w tym roku wybieram się autem służbowym, które zostawie przed bramą, przejde się z dzieckiem, popstrykam pare fotek zanim buraki się pochleją, i wróce sobie popołudniu spokojnie o domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł dlatego w tym roku chcemy jechać tam całą ekipą, ogarnąć jeden sektor i bawić sie we własnym gronie nie szukając szczęścia Bóg wie gdzie ;) Jeśli ktoś miałby ochotę to serdecznie zapraszam :kumple Info w temacie: http://forum.vw-passat.pl/threads/120621-VW-Mania-27-29-lipca-2012?p=1684998#post1684998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos rusza na tą impreze z okolic wawy. ja ruszam napewno . mozna sie spotkac jakos na wylotówce w strone gdanska np na shelu. ja ruszam z samego ranca jakos 4/5 rano by spokojnie sobie doleciec. skrecam auto na letnie ustawienie wiec na wybojach potrzebuje sporo czasu by przeleciec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek z forum vwgolf.pl zamieszczonych przez prezesa "ygd" wyłapane piękne paszczaki

 

img5365g.jpg

 

img5767md.jpg

 

 

 

 

 

img5398tu.jpg

img5555f.jpg

 

 

img5427y.jpg

 

img5814j.jpg

 

 

 

 

 

img5778j.jpg

 

 

img5721i.jpg

 

 

 

 

 

 

Z takimi Policjantkami to ...

 

img5431k.jpg

 

 

img5793n.jpg

Edytowane przez arkady375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mnie tam nie było az wam zazdroszcze,ale wzniejsze sprawy zatrzymały mnie w domku od miesaca sciga nas szpital jak nie jedno to drugie w szpitalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności