Skocz do zawartości
lazym

Wypadek, na drodze lub w pracy nalezy Ci sie odszkodowanie (UK)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jezeli zostales/las poszkodowany w wypadku drogowym bac w pracy pomoge Tobie w uzyskaniu odszkodowania. Zadzwon Marek 078 3338 57 57 (lub PW) ja osobiscie mam 3 lata doswiadczenia, natomiast moj szef zajmuje sie juz tym 18 lat. Przyjezdzam osobiscie do klienta.

 

ulotkapl.jpg

Nottingham, Birmingham, Derby, Burton on Trent, Lichfield, Tamworth itd w obwodzie 120 mill od Derby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzis mialem maly incydent w pracy ... wbilem sobie noz w lewa dlon pomiedzy kciukiem a palcem wskazujacym. Rana nie byla duza ale dosc gleboka. W szpilatu nie szyli .. jednynie posklejali paskami zeby sciagnac sorke do kupy .... teraz nie wiem czy nie jest to za maly wypadek zeby na cos liczyc ... daj znac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszaj kolego :D

Skoro tu w PL, żonka rozcięła na długosci około 3 cm - dłoń w okolicy kciuka, to z PZU dostała 1200 zeta. Wiec u five'o clocków też zapewne da sie coś "wyrwać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzis mialem maly incydent w pracy ... wbilem sobie noz w lewa dlon pomiedzy kciukiem a palcem wskazujacym. Rana nie byla duza ale dosc gleboka. W szpilatu nie szyli .. jednynie posklejali paskami zeby sciagnac sorke do kupy .... teraz nie wiem czy nie jest to za maly wypadek zeby na cos liczyc ... daj znac ...

 

zadzwon do mnie lub podaj swoj numer tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w ten czwartek mialem wypadek w pracy wpadlem w dziure w podescie i czego efektem jest peknieta stopa na razie 3 tygodnie zwolnienia spuchnieta stopa nie wsadzono mi w gips ale zakaz chodzenia poruszam sie o kulach

 

---------- Post added at 12:36 ---------- Previous post was at 12:35 --------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności