Skocz do zawartości
kermit

Czy istnieje czasówka w orginalnym Radio VW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem w swoim pasku z radiem zawsze przy odpalaniu auta gdy radio chodzi w chwili zapłonu wyłacza się dodatkowo p jakiejs godzinie jazdy wyłacza sie jakgdyby buła czasówka czy to mozliwe p[rosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

No a w czym jest problem? Jak odp

alasz silnik, to wyłącza zbędne odbiorniki. To normalne. Podobnie radio samoczynnie wyłącza się po godzinie, ale czy to komuś przeszkadza? Co innego, gdyby wyłączało się co minutę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a w czym jest problem?
wyłacza się dodatkowo p jakiejs godzinie jazdy
no to raczej normalne nie jest ;)

Normalnym by było, jak by się wyłączyło po godzinie, ale bez klucza w stacyjce.

Kolego, powinieneś je wyjąć i sprawdzić okablowanie, wygląda, jak by nie miało podłączonego stałego plusa.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a w czym jest problem? Jak odpalasz silnik, to wyłącza zbędne odbiorniki. To normalne. Podobnie radio samoczynnie wyłącza się po godzinie, ale czy to komuś przeszkadza? Co innego, gdyby wyłączało się co minutę :)

Po pierwsze gdyby mi nie przeszkadzało to bym tu nie pisał,po drugie czesto jezdze w długie trasy i mnie to wkurza ze dokładnie jest to jakies 45minut sie wyłacza a poza tym jeszcze bardziej wkurzajace np korek podjezdzam odpalam radio gasnie i tak za kazdym razem,np szwagier w sharanie i kolega w pasku ma normalnie wkłada kluczyk radio odpala,wyciaga i gasnie czemu u mnie jest inaczej sprawdziłem wszystko okablowanie wyglada jakby tam nigdy nic nie ruszał.Mysłałem ze moze cos w module komfortu w kompie jest ustawione ale nie mam o tym pojecie i myslalem ze ktos mi pomoze pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłem wszystko okablowanie wyglada jakby tam nigdy nic nie ruszał
A może coś z samym radiem jest nie teges? Nie masz możliwości aby podłączyć je w innym aucie albo do siebie coś pożyczyć? Może zamień się na kilka godz ze szwagrem czy tym kumplem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zamiany trzeba mieć kod do radia, którego zwykle nie dają, bo auto pamięta swoje radio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie trzeba kod

Oni w swoich autkach nawet nie maja orginalnych radyjek tylko kupowane a działa u nich tak jak wyzej napisałem wszystko podpiete pod kluczyk a szczerze z takim czyms jak u mnie sie nie spotkałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności