Skocz do zawartości
tomcio1

Erase old keys Vag Tacho 3.01 co daje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Skradziono mi klucze z samochodu.

Byłem zmuszony rozwiercić zamek, żeby dostać się do środka z racji, że w środku siedziało dziecko.

 

W chwili obecnej dorobiłem sobie grot do kluczyka na podstawie stacyjki.

Kupiłem również nowy transponder.

 

Odczytałem pin licznika i zakodowałem sobie nowy kluczyk na kanale 21 przy pomocy Vag Tacho 3.01 wraz z opcją Erase old keys.

Pytanie: czy po wybraniu tej opcji ewentualny złodziej będzie w stanie wejść do mojego auta i je odpalić? Czy Erase old keys gwarantuje wykasowanie zapamiętanych "transponderów" i w chwili obecnej działa tylko ten, który świeżo zaprogramowałem??

 

Pozdrawiam koledzy i z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wydaje mi się że nie dokońca bo nie kodujesz immo tylko kluczyk do immo ale moze jestem w błędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programowanie nowego kluczyka (jeśli w trakcie programowania użyjesz tylko tego nowego kluczyka) automatycznie kasuje inne zaprogramowane do immo kluczyki. Ale jeśli nie wymieniłeś zamków i stacyjki to jest możliwość otwarcia i ponownego dopisania starych kluczyków do immo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesl ichcesz miec pewnosc to np. VCDSem sie podepnij i wejdz w diagnostyke licznika. Tam jest kolumna ktora mowi ile kluczykow jest zaprogramowanych do auta. Ale nie pamietam ktora to grupa:( Jak bedzie cyfra 1 to spisz spokojnie, bo tylko swoim odpalisz, a jak cyfra wieksza to zakoduj jeszcze raz ale najpierw usun stare klucze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję wsparcia kupiłem kabelek vagTacho + Opellmmo, potrzebuje sterowników i program do sczytania pinu do immo, chce zakodować nowy kluczyk, z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności