Skocz do zawartości
Mieszkoc

[Archiwum]II Międzyregionalny Spot Grup Kuj-Pom i Wlkp-27-28.08.2011

Kiedy robimy Spota Międzyregionalnego?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy robimy Spota Międzyregionalnego?

    • 20-21 sierpnia
      4
    • 27-28 sierpnia
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Grupa Wielkopolska zaprasza :

 

 

II Międzyregionalny Spot staje się faktem

 

Zapraszamy WSZYSTKICH!!!

 

Miejsce spotkania to miejscowość Kochowo koło Giewartowa nad Jeziorem Powidzkim (z Torunia ok 100km,ze Słupcy ok 10km,z Poznania ok 100km,z Jarocina ok 70km).Dokładną mapę dojazdu wraz z praktycznymi wskazówkami wyślę zainteresowanym tydzień przed spotem.Jeżeli dam radę to dojazd na miejsce będzie oznakowany ;).

 

Mapka poglądowa :

 

[ame]http://maps.google.pl/maps?saddr=52.365999,17.941478&hl=pl&sll=52.365921,17.941216&sspn=0.001772,0.005284&mra=mift&mrsp=0&sz=18&t=h&z=18[/ame]

 

Miejsce jest typowo biwakowe z dostępem do prądu,wody, jest też wychodek (z serduszkiem :haha ) Nie jest to Mariot,ani nawet hostel-po prostu kawał polany nad jeziorem :lol .Okolica spokojna,cicha,blisko obozowiska 2 pomosty z których można zażywać kąpieli - nie ma niestety plaży.

Jest to miejsce w które jeżdżę od ponad 10 lat więc znany mi jest blisko właściciel terenu.W tym terminie w który planuje SPOTkanie coroczni obozowicze będą już zwinięci więc miejscówka będzie do naszej dyspozycji.

 

Z tego co widać po sondzie większości odpowaida drugi z zaproponowanych terminów czyli 27-28 sierpnia.

Temat jest dogadany z właścicielem i jest bardzo rad ,że może nas ugościć.

Jedynym kosztem jaki musimy ponieść to 10 zł za samochód/namiot zostający na noc-to wszystko.Uważam ,że tragedii nie ma :dobrze.

 

Bardzo proszę abyście zaopatrzyli się w bańkę z wodą spożywczą,ponieważ ta która tam jest nie nadaje się do picia po przegotowaniu (żeby nie było,że nie uprzedzałem),a ja nie mam aż tylu,żeby zapewnić każdemu ten luksus.

 

p1100124.th.jpg

p1100181.th.jpg

p1100461.th.jpg

p1100695j.th.jpg

p1100130c.th.jpg

p1100700.th.jpg

p1100473lk.th.jpg

 

:serducho

 

Proszę aby każdy kto odda głos w sondzie uzasadnił to wypowiedzią oraz wstępną prośbą o dopisanie do listy którą będę moderował z pomocą Kuby.:dobrze

 

Na wszystkie pytania odpowiem.Oczywiście gdyby ktoś miał inną propozycję zapraszam do prezentacji.

 

Pozdrawiam :dobrze

 

Zapraszam : https://www.facebook.com/event.php?eid=200670806653721

 

Lista Chętnych :

 

1. Arrow (Kuj-Pom)

2. resi + 1 (Kuj-Pom.)

3. mieszkoc + 2 dzieci (Wlkp)

4 NiemoR (Dolny Śląsk)

5. taison + taisonka (Wlkp)

6. kmalinek + Iza + Adaś (Wlkp)

7. gmalinek + Sławka + Ewka 50/50(Wlkp)

8. gawor (Wlkp)

9. sebolpittbull ?( Kuj-Pom)

10. halfdan + Yoanna (Kuj-Pom)

11. wasiel (Wlkp)

12. papluch (Kuj-Pom)

12. slawekcz (Kuj-Pom)

14. emenek (Dolny Śląsk)

15. Hugster + Monika (Dolny Śląsk)

16. lebow + ekipa (Wlkp)

 

 

 

Mapki dojazdowe

 

Z Torunia dla Grupy Kujawsko Pomorskiej :

 

Kierujemy się DK15 z Torunia na Strzelno ,ze Strzelna jedziemy dalej DK15 na Trzemeszno i w miejscowości Kwieciszewo skręcamy w lewo na DW262 .Jedziemy tą drogą aż do miejscowości Siernicze Małe i skręcamy na Giewartów. Dojężdżamy do Giewartowa i jadąc cały czas jak nas droga prowadzi prosto lecimy na Słupcę i na wzniesieniu wylocie z Giewartowa dojeżdżamy do skrzyżowania z drogowskazem w prawo na wieś Niezgoda . I tu się kończy drogowy wersal :haha ...Podążamy polną ubitą drogą jakieś 300 m aż do rozwidlenia,wybieramy drogę w prawo -asfaltową.Nie rozpędzamy się gdyż po jakiś 100 metrach kręcimy ostro w prawo za murem.I tu zaczyna się walka o miski olejowe,dokładki i co kto tam jeszcze ma nisko :lol.Zjeżdżamy w żółwim tempie na dół do jeziorka i jesteśmy na miejscu :fajny

 

[ame=http://maps.google.pl/maps?saddr=Toruń&daddr=Nieznana+droga&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.69969,18.308716&spn=0.900435,2.705383&sll=52.363061,17.948163&sspn=0.007089,0.021136&geocode=FR7tKAMdLMobASkZ7JTZ4TQDRzHEiWpYmnJKdA%3BFZj6HgMdnuARAQ&mra=dme&mrsp=1&sz=16&vpsrc=6&z=9]http://maps.google.pl/maps?saddr=Toruń&daddr=Nieznana+droga&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.69969,18.308716&spn=0.900435,2.705383&sll=52.363061,17.948163&sspn=0.007089,0.021136&geocode=FR7tKAMdLMobASkZ7JTZ4TQDRzHEiWpYmnJKdA%3BFZj6HgMdnuARAQ&mra=dme&mrsp=1&sz=16&vpsrc=6&z=9[/ame]

 

 

Dla Wlkp i Dolnego Śląska :

Do Słupcy każdy chyba wie jak dojechać bo filozofii nie ma .Kto pojedzie przez Poznań może jechać kolumną ze mną lub spotykamy się w Słupcy w miejscu którę wytyczę.

Ze Słupcy kierujemy się na Giewartów (drogowskazy są wszędzie) , mijamy wieś Piotrowice i dosłownie przed samym Giewartowem mamy skrzyżowanie (przystanek PKS) z drogowskazem w lewo na Niezgoda.Kręcimy w lewo i postępujemy dokładnie tak samo jak mówią wskazówki dla Kuj-Pom :kumple

http://maps.google.pl/maps?saddr=Objazdowa&daddr=52.2915131,17.8677065+to:Nieznana+droga&hl=pl&ll=52.321281,17.933807&spn=0.113529,0.338173&sll=52.290377,17.870357&sspn=0.00355,0.010568&geocode=FZrfHQMdep0QAQ%3BFbnnHQMduqMQASlvCtTiCMYERzFAiBIugjao-A%3BFZj6HgMdnuARAQ&mra=dpe&mrsp=1&sz=17&via=1&vpsrc=6&z=12

 

Jeżeli wyrobię się czasowo to będą poustawiane drogowskazy z logo forum na drodze z Giewartowa.W razie pytań i wątpliwości zapraszam do dyskusji.

 

 

Co trzeba wziąć:

 

Nie uda uda mi się zorganizować ławy do siedzenia ze stołami,więc proszę być przygotowanym na zabranie stolików turystycznych krzesełek itp.Ja dysponuje dwoma okrągłymi stołami o średnicy metra lecz na taką ilość ludzi to będzie mało.

Grilla mam tylko jednego i na pewno nie obsłuży takiej ilości osób więc jeśli możecie to proszę wziąć również.

 

Odbyłem rozmowę z gospodarzem-jest bardzo przejęty naszą wizytą.Do tego stopnia,że usłyszawszy o bardzo obniżonych autach , wygolił kawał łąki obok swojego obejścia na górce,aby auta które nie dadzą rady zjechać na dół mogły spokojnie sobie zaparkować.

 

Bardzo proszę osoby które się wahają nad przyjazdem a nie są jeszcze na liście o decyzje do środy i dopisanie się do listy.Oczywiście jeżeli ktoś zapragnie przybyć z partyzanta będzie równie mile widziany :kumple

 

W razie pytań i wątpliwości numer do mnie 601 740 709

Edytowane przez Mieszkoc
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27-28 jednak ta data bardziej zbliża zeszłoroczny między regionalny spot ;) także jestem zainteresowany :) dopisz jeszcze ile tam klocków od np. Torunia jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z Torunia ok 100km

 

Czytaj tej.... :P

 

Czyli dopisuję Cię Dawid na datę drugą wstępnie.

 

 

A coś tam o chrześniaku/chrześniaczce wspominałeś?..Aha i dokładkę będziesz musiał zdjąć :haha

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Ja się piszę + osoba towarzysząca.

Termin obojętny bo cały sierpień się opie*dalam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako datę obojętną przyjmujemy ostatni weekend sierpnia czyli 27-28 sierpnia. ;)

 

Wszyscy którzy określą się z obojętnościa będą dopisywani do tej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapraszałeś to trzeba się było liczyć, że skorzystam :D - ostatni weekend mam akurat wolny w kajecie :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapraszałeś to trzeba się było liczyć, że skorzystam - ostatni weekend mam akurat wolny w kajecie

 

a co myślałeś,że się z tym nie liczyłem? :P

 

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

 

sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam?

No myślałem, że to Ty organizujesz kwestie techniczne ? :lol

 

Ja sam sobie okrętem, wodą i żaglem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm tak szczerze to żaden termin nam nie pasuje. :taksobie

Ale bardziej nam nie pasuje 20-21 bo wtedy najprawdopodobniej będziemy w Szczecinie. :fajny

27 mamy rajd ale z tego co pamiętam będzie od rana, więc popołudniu w paska i wio, :drive:na imprezkę.

Rozumiem, że zabieramy napoje o małej zawartości wody :fajny.

Reasumując Mieszko dopisz do daty 27-28.08 taisonka+taison :tdi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że zabieramy napoje o małej zawartości wody .

 

+ wuerst na gryla ewentualnie jakieś zwłoki prosiaka + namiot + wuchte dobrego humoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
+ wuerst na gryla ewentualnie jakieś zwłoki prosiaka + namiot + wuchte dobrego humoru

 

może po drodze coś wleci pod koła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to aktualizacja listy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, okres wakacyjny to za często nie czytam postów ale widzę że jedna impra u Kuby mnie ominęła, a droga zaraz spier...i A powiedzcie mi dlaczego nie weekend wcześniej przecież 15 sierpnia jest wolny od pracy, myśląc tym tokiem ja mam wolne już w piątek i żonka też. Właśnie wtedy mamy zaplanowane rybki pod namiotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to Spot Międzyregionalny (jak w ubiegłym roku) na zakończenie wakacji.Po drugie w tym czasie (przed lub ostatni weekend sierpnia) ludzie są już po urlopach.Po trzecie tylko w takich terminach mogę udostępnić miejsce (w długi weekend sierpniowy na 100 % tam nie będzie miejsca dla nas).Po czwarte jest jeszcze miesiąc do tego Spota po to aby wszyscy mogli sobie tak ustawić sobote/niedziele aby się zjawić,bo historia pokazuje,że nawet 2-tygodniowe wyprzedzenie jest kłopotliwe do spotkania się ;)

 

Jeżeli chcesz się podjąć organizacji w innym terminie to ja się wycofam (tym bardziej,że dopiero w niedzielę potwierdzę wszystko na 100% po ostatecznej rozmowie z gospodarzem).

 

Nie traktuj tego przypadkeim jako złośliwości - chciałem abyś miał jasność ;)

 

Poza tym ostatni weekend sierpnia to :

 

10d787d9cbd3821c698ca5600acac1d4.jpg

 

 

 

:haha

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany trzymajmy się tematu !! PW !! KOSZ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NiemoR to teraz mnie zmobilizowałeś, jak zDolnośląskie będzie to ja też wbijam :fajny nie wiem tylko czy zderzak zdąrzę pomalować. A żeby tradycji stało sie zadość to mam pytanie do Orgnizatora: Czy mogę zabrać psa? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności