Skocz do zawartości
daro79

Czy da rade wymontować schowek na kasety bez wyciągania tunelu ???

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem wymontować schowek na kasety gdyż w obecnych czasach to raczej przeżytek z którego juz nigdy sie nie skorzysta a trochę więcej miejsca zawsze sie przyda:dupablada. Czy da rade wymontować schowek na kasety bez wyciągania tunelu ??? :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłem wymontować schowek na kasety gdyż w obecnych czasach to raczej przeżytek z którego juz nigdy sie nie skorzysta a trochę więcej miejsca zawsze sie przyda:dupablada. Czy da rade wymontować schowek na kasety bez wyciągania tunelu ??? :fajny

Gdzieś na forum było o tym pisane , żeby wymontować schowek musisz ściągać tunel .

Ponieważ ten schowek pod tunelem ma 2 zaciski które trzeba nacisnąć i mocno wypchnąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno właśnie nie trzeba Ale nie znam szczegółów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno właśnie nie trzeba Ale nie znam szczegółów

Parę osób piszę że też się da bez odkręcania " otwierasz jedną kasetę i pociągasz najpierw jedną strone potem drugą . Energicznie pociągasz i po kłopocie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymontowałem Wystarczy od strony podlokietnika podważyć mocno do góry i wyskakuje bez problemu Nie wiem co to za fachowe informacja ze trzeba zdemontować tunel.

Teraz jest dziura i trzeba ja czymś zaślepić a potem wykładkę (w ASO 27 zł;/) może ktos ma taką ? A wracając do mojego pytania może ktoś wie dokładne wymiary aby dociąć i zaślepić otwór i najlepiej z czego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest dziura i trzeba ja czymś zaślepić a potem wykładkę (w ASO 27 zł;/) może ktos ma taką ? A wracając do mojego pytania może ktoś wie dokładne wymiary aby dociąć i zaślepić otwór i najlepiej z czego ?

Taniej Ci będzie wymienić cały tunel.

Pisz na PW. Poradzimy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymontowałem Wystarczy od strony podlokietnika podważyć mocno do góry i wyskakuje bez problemu Nie wiem co to za fachowe informacja ze trzeba zdemontować tunel.

Teraz jest dziura i trzeba ja czymś zaślepić a potem wykładkę (w ASO 27 zł;/) może ktos ma taką ? A wracając do mojego pytania może ktoś wie dokładne wymiary aby dociąć i zaślepić otwór i najlepiej z czego ?

Napisałem Ci potem że inni pisali że nie trzeba wyciągać tunelu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności