Skocz do zawartości
kiler1410

jezioro Żywieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w końcu wakacje to lada dzień chciałbym się wybrać nad upragnione jezioro, niewielu kolegów z forum jest z okolic żywca, bielska itp...:mlask

chcialbym zebyście mi pomogli, gdzie jeste tam jakaś fajna miejscówka lub jakiś niedrogi kemping albo cos podobnego gdzie mozna by było bez problemu zostawić auto na cały dzię i iść się poopalać i popływać,

 

możecie mi podać jakąś nazwę ulicy albo jakaś nazwę obozu znajdę go sobie na mapie i będę się kierował w jego stronę,

pojadę od Pszczyny na Bielsko i potem dalej nad jezioro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kireuj sie na łodygowice a potem na tresną/zarzecze tam sie miejscowych pytaj o wyspe jest tam chyba jedyna plaża piasczysta mozna na nią zjechać autem ale jesli masz glebe radziłbym zostawic auto wczesniej na drodze są tam tez domki do wynajecia w klubie zeglarskim "Halny" budki i knajpy z jedzonkiem a dalej jak pojedziesz trasą na Tresną dojedziesz do zapry gdzie jest klub "U Siudowej Zosi". Skad to wiem jak jestem z gliwic?? mianowicie startuje tam co roku w regatach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ci bardzo kolego za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jezioro zaliczone pogoda super, zgadza się jest tam facet co organizuje rejsy, zaraz za tamą. Ja byłem w Tresnej zaraz przy tamie, plaż za bardzo do leżenia nie ma bo same kamienie ale miejscami są trzeba, pochodzić, woda w miarę nooo i cóż,mogę polecić innym. ale co do jedzenia to kurde 45km od domu i ceny z kosmosu. pierwszy raz widziałem żeby cola była droższa od piwa hehehe i zamiast komarów to same wredne pi....... muchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności