Skocz do zawartości
kowjack

Glosniki passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Panowie spalilem ( albo cos innego ) tylny prawy glosnik . Po rozebraniu tapicerki zadnych uszkoden glosnika nie zauwazylem , niemniej jednak glosnik charczy . Postanowilem wymienic glosniki i tu sie pojawia magiczne pytanie , na co moglbym zamienic ? Znalazlem propozycje zestawu

http://www.profet.pl/zestaw,7883 , ale nie jestem pewien czy jest to dobry wybor . Ostanie pytanie odnosnie wygluszania dzwi w passatcie b6 ktos to juz przerabial ???

 

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup oryginalny głośnik gdzieś na szrocie. Zestawy, które podałeś są beznadziejne. W B6 w tylnych drzwiach zamontowane są głośniki 16 cm więc pasują ze skody VW tudzież innego auta grupy VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie sa przednie glonsiki te dolne w drzwiach ? chem kupic jakies 2 sztuki nowe bio jeden zaczol pierdziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam radio RCD300 w B6 w wersji Comfort czyli głośniki są z przodu (z tego co wyczytałem na forum to chyba Blaupunkty) i powiem szczerze, że po przesiadce z samochodu ze wzmacniaczem i dobrym radiem muzyka tu gra słabo - dźwięk jest jakiś płaski, stąd moje pytanie:

 

czy zakup używanego zestawu Dynaudio (8 głośników ze wzmacniaczem) za około 1000zł będzie po pierwsze pasował do tego radia (nie ma chyba przecież wyjścia na wzmacniacz?) a po drugie: czy będzie wyraźna różnica na lepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem radio na RNS 510 dokupiłem zestaw Dynaudio wzmacniacz i głośniki i powiem ze gra bardzo fajnie tylko kupując musisz uważać jak wzmacniacz kupujesz bo nie każdy jest do dynaudio i wtedy dźwięk jest płaski tak jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem lewy dolny głośnik (przód). Zauważyłem ze teraz i dolny prawy nie chodzi. Tak powinno być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności