Skocz do zawartości
peter2906

Radio Carinfotainment - potrzebny schemat podłączenia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę tu wklejał zdjęć radia, linków itp ponieważ jeśli ktoś takie radio posiada to będzie wiedział o co chodzi .Proszę też o powstrzymanie się od komentarzy typu "to szmelc, szajs, kup sobie inne radio .. bo ja mam takie czy takie i super gra itp..."

Mam konkretne pytanie więc jeżeli ktoś nie ma niczego do powiedzenia co by wnosiło coś do powyższego tematu to też proszę o nie udzielanie zbędnych komentarzy .

Chodzi mi konkretnie żeby ktoś , kto posiada takie radio w swoim Passku życzliwie zrobił foto wiązek połączeniowych.Żebym wiedział jak prawidłowo podłączyć kable w kostkach ponieważ mam tam coś pokombinowane i radio mimo że jest wyłączone to pobiera prąd i rozładowuje mi akumulator gdy samochód stoi kilka dni nieużywany.Na 100 % mam pozamieniane kable w kostkach.Gdy wyłączę zapłon lub nacisnę POWER w radiu to niby się wyłącza ale cały czas działa podświetlenie panela i wyświetlacza i muszę ściągać panel żeby nie świecił.Mimo to i tak radio pobiera jeszcze prąd.Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marek87

mam takie radio jutro postaram się wrzucić foty:) a wiesz jak to radio łączy się z tel przez BT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z problemu podłączenia już wybrnąłem:) Tak , wiem ... doszedłem jak połączyć z BT i nawet fajnie to działa i fajnie słychać :) Skoczę do auta dla pewności przypomnieć sobie jak dokładnie się połączyć i Ci napiszę :)

 

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

 

Sprawdziłem...

Zdejmij panel i wciśnij znajdujący się tam przycisk PAIR , przytrzymaj go aż zacznie mrugać znajdująca się obok niego dioda.Wtedy wyszukaj radia w swoim telefonie i sparuj urządzenia :) i wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności