Skocz do zawartości
kat825

Skuter z GB po ile stoją?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jakoś w połowie miesiąca jadę do GB przeprowadzać kuzynkę i przy okazji chciałbym sobie na zarobek sprowadzić z 3 może 4 skutery, ktoś wie po ile tam stoją i czy się opłaca?

 

PS proszę o jakieś linki do komisów ze skuterami w GB lub ewentualnie w DE, lub coś po drodze, tak aby było więcej sztuk do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luknij sobie w zagranicznych, są podane linki do aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, EBAY itp, ale czy u nich nie jest tak jak PL, że np w Anonsach są tańsze ogłoszenia czy u nich jest też tak?

Ja chce przeznaczyć ok 200F za sztukę czy to realne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 F to 1000 zł , no wszystko jest realne ale nówek nie kupisz rzecz jasna :D kupić nawet za mniej niz 200 F za sztuke , wypicować w PL i sprzedać z zyskiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły masz przelicznik ,po 5 zł to dawno funta nie było... ;)

 

4,38 średni z NBP z dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakieś tam to jest opłacalne przywóz skuterów z GB? za 1000zł chyba już w miarę by był skuter, jakaś Szuka, Yamaha, Peugeot itp. Bo Chinoli chyba nie warto bo u nas to stoją za grosze i to chyba tzw 1razówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego watro. ja osobiscie sie tym zajumje. jesli chcesz tanio kupic to polecam aukcje na szrotach. mozna wyrwac ciekawe rzeczy. jako przyklad moge ci powiedziec ze ostatnio kupilem peugota z 2005 za 120 funtow. brakowalo mu 2 owiewek.

ale na to trzeba troche czasu, a wnioskujac z opisu to raczej go nie masz za duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam, ale tak myślę aby sobie do lipnej wypłaty tak sobie dorobić. Zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie pozostaje ebay. a jak chcesz popatrzec na aukcje szrotow to masz tutaj

 

 

auta, aukcje:

http://www.hbc.co.uk - tutaj są aukcje i można wyrwać fajne ceny. trzeba się zalogować

http://brentwood.dhsystems.co.uk/salvage-vehicles/ - powypadkowe i po kradzieżowe. sporo skuterów motocykli i quady czasem

http://nsec.dhsystems.co.uk/auction-vehicles/ - aukcje

 

dodam ze to sa szroty w mojej okolicy tzn essex

 

powodzenia

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy ostatnio kupił za 500PLN sprzedał za 1300.... ;-) ale on jest mistrzem lichwy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacenty02 dzięki za linki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jacenty02 dzięki za linki
nie ma problemu.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a na tych aukcjach (nie mowie o ebayu) to nie trzeba wysyłać żadnych papierów do nich, typu dowód, prawko i potwierdzenie miejsca zamieszkania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie u nich zarejestrowac. ja tylko dalem te linki zeby sobie kolega popatrzal bo jak cos ciekawego bedzie to i tak ja wezme:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności