Skocz do zawartości
Gość panek

Woda fotel kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panek

Mam paska 1,9 tdi 110 km i jak mylem na myjni to mam wody pelno fotel kierowcy.Sprawdzilem reka i przy pedale sprzegla jest plastik a w nim gabka i wiazki a tam mokro.czy moze to byc przyczyna ze obroty jak wyjechalem z mujni stanely na 1300 i pedal gazu nie dzialal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod nogami fotela kierowcy masz moduł komfortu, czy krótko mówiąc całą elektronikę. Zerwij wykładzinę i jak najszybciej to osusz i ściągnij wodę bo teraz może być tylko gorzej :zalamany:

Poczytaj tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panek

woda jest na wysokosci pedalow do fotela nie doszla moze to przyczyna tego gazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze masz zatkany odplyw?z przodu sprawdz czy nie zbiera sie woda w kolo baterii :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze czujnik polozenia pedalu przyspieszenia, ktory znajduje sie przy pedale 'gazu' wlasnie. Ja mialem tak po zalaniu(chyba), auto stalo w dwa dni ulewy na parkingu. Na VAG COMie wywalilo blad 18047 P1639 Accelera.Pedal Pos.Sensor 1+2 Range/Performance Przyczyna byly niedrozne otwory odplywowe pod akumulatorem i serwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robcio

Ja miałem wodę w nogach pasażera za kierowcą. Okazało się, że płynie po przewodach z komory silnika. Były zatkane odpływy w komorze pod akumulatorem. Są dwa: w rejonie akumulatora i drugi koło pompy serwo. Trzeba wyciągnąć akumulator i taką osłonę z blachy. Gdzieś to było opisane na forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość loraks

miales wymieniana przednia szybe ? nieszczelnosc jej moze byc przyczyna pojawienia sie wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapach Trotylu

Mam tki sam problem z woda.Przyczyny moga byc trzy;1-Odplywy 2-skrzynka z modulem(jest pod maska po stronie kierowcy z taka parasolka)ja tam mialem wode.Kiedy odkrecilem gore okazalo sie ze nie ma jednej nakretki od mocowania obudowy 3-to moze byc szyba,nieprawidlowe wklejenie powoduje wycieki.Ja mecze temat bo woda nadal leci a szyba byla wymieniana(zobacz producenta i date na szybie,porownaj z reszta szyb, to ci powie czy ktos ja wymienial Pozdarawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam paska 1,9 tdi 110 km i jak mylem na myjni to mam wody pelno fotel kierowcy

 

No comment :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności