Skocz do zawartości
peugeott1

Brak wyświeltlen na panelu klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem otóż po włączeniu samochodu na wyświetlaczu od climatronika nic się nie wyświetla nie mam władzy nad niczym związanym z klimą nie mogę przełączyć na tryb econ zmiany siły nawiewu ani zmiany temperatury może ktoś miał podobny problem (bezpiecznik jest ok) z góry dziekuje za podpowiedzi

Edytowane przez peugeott1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam problem otóż po włączeniu samochodu na wyświetlaczu od climatronika nic się nie wyświetla nie mam władzy nad niczym związanym z klimą nie mogę przełączyć na tryb econ zmiany siły nawiewu ani zmiany temperatury może ktoś miał podobny problem (bezpiecznik jest ok) z góry dziekuje za podpowiedzi

wyświetlacz/panel sterowania padł lub brak zasilania do niego wyjmij panel i sprawdź czy dochodzi napięcie i sprawdź VAG błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam problem otóż po włączeniu samochodu na wyświetlaczu od climatronika nic się nie wyświetla nie mam władzy nad niczym związanym z klimą nie mogę przełączyć na tryb econ zmiany siły nawiewu ani zmiany temperatury może ktoś miał podobny problem (bezpiecznik jest ok) z góry dziekuje za podpowiedzi

Czyli nie masz możliwości włączenia żadnej wentylacji auta? Tylko szyby? Miałem podobny problem ostatnio 3 dni jeździłem bez klimy i nawiewów, w aucie ukrop bo z nawiewów dostawało się powietrze od silnika. VAG nie znajdował climatronica. Powód .... he he bezpiecznik i to nie ten duży oznaczony nr. 25 tylko mały nr 5. Sprawdź jeszcze ten bezpiecznik. ;)

Oczywiście pierwsze wnioski to padnięty sterownik klimy jak sugeruje Rafał. Sterownik wyciągnięty i sprawdzone wszystkie połączenia :D

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie masz możliwości włączenia żadnej wentylacji auta? Tylko szyby? Miałem podobny problem ostatnio 3 dni jeździłem bez klimy i nawiewów, w aucie ukrop bo z nawiewów dostawało się powietrze od silnika. VAG nie znajdował climatronica. Powód .... he he bezpiecznik i to nie ten duży oznaczony nr. 25 tylko mały nr 5. Sprawdź jeszcze ten bezpiecznik. ;)

Oczywiście pierwsze wnioski to padnięty sterownik klimy jak sugeruje Rafał. Sterownik wyciągnięty i sprawdzone wszystkie połączenia :D

 

u mnie jest trochę inaczej jak w twoim pasku otóż klima cały czas pracuje (na szczęście) od włączenia auta

Bezpiecznik nr. 5 jest też sprawny

Edytowane przez peugeott1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest trochę inaczej jak w twoim pasku otóż klima cały czas pracuje (na szczęście) od włączenia auta
to zrób taki test

przy odpalonym silniku jak poczujesz z nawiewów zimne powietrze (klima działa) wciśnij ECON jak poczujesz ze przestała działać wciśnij AUTO jeśli zacznie znowu lecieć zimne powietrze to znaczy ze to wyświetlacz szlak trafił a sterownik jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zrób taki test

przy odpalonym silniku jak poczujesz z nawiewów zimne powietrze (klima działa) wciśnij ECON jak poczujesz ze przestała działać wciśnij AUTO jeśli zacznie znowu lecieć zimne powietrze to znaczy ze to wyświetlacz szlak trafił a sterownik jest ok

 

Właśnie widzisz klima dzieła ale nie mz żadnej reakcji na przełączniki w climatroniku jak wciskam econ nic sie nie zmienia

Widze to po spalaniu na postoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widzisz klima dzieła ale nie mz żadnej reakcji na przełączniki w climatroniku jak wciskam econ nic sie nie zmienia

Widze to po spalaniu na postoju

a przez vag nastawy podstawowe działają i żadnych błędów nie ma ? bo z tego co piszesz to sterownik raczej powiedział papa na 80%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przez vag nastawy podstawowe działają i żadnych błędów nie ma ? bo z tego co piszesz to sterownik raczej powiedział papa na 80%

na razie mam kompa w naprawie więc nie mam mozliwości podłączenia vag-a może jutro pożycze lapka od kogoś i sprawdzę błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przez vag nastawy podstawowe działają i żadnych błędów nie ma ? bo z tego co piszesz to sterownik raczej powiedział papa na 80%

 

 

Zgodnie z Twoimi domyśleniami po podłączeniu pod kompa wyskakuje błąd "uszkodzony moduł sterujący" wiec teraz moje pytanie w jakich cenach mozna zakupić te ustrojstwo ?

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z Twoimi domyśleniami po podłączeniu pod kompa wyskakuje błąd "uszkodzony moduł sterujący" wiec teraz moje pytanie w jakich cenach mozna zakupić te ustrojstwo ?

nr wg etki to 3B1907044J cena u gajosa 2105.22

w aso.pl

 

Numer katalogowy+ Rodzaj części Stary nr (zamiennik) Waga Cena netto Cene brutto Kup Teraz

3B1907044G STEUERGERA 3B1907044J 0.00 1250,28zł 1525,36zł

3B1907044J WSKAZNIK 0.38 1610,46zł 1964,75zł

3B2907044J ANZGERAET 3B1907044J 0.00 1283,40zł 1565,75zł

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nr wg etki to 3B1907044J cena u gajosa 2105.22

w aso.pl

 

Numer katalogowy+ Rodzaj części Stary nr (zamiennik) Waga Cena netto Cene brutto Kup Teraz

3B1907044G STEUERGERA 3B1907044J 0.00 1250,28zł 1525,36zł

3B1907044J WSKAZNIK 0.38 1610,46zł 1964,75zł

3B2907044J ANZGERAET 3B1907044J 0.00 1283,40zł 1565,75zł

A sprawdzisz mi ten nr. 3B1701044H jaka będzie cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzisz mi ten nr. 3B1701044H jaka będzie cena
3B1701044H
nie ma taki9ego nr nawet w etce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności