Skocz do zawartości
Legion

Brak błysku świateł przy zamykaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Po zamknięciu z pilota zamka centralnego nie ma mrugnięcia światłami, centralny zamyka się jak do tej pory, przy otwieraniu, światła (oczywiście po zmroku) zapalają sie, wiec z tym jest ok, jedynie problem przy zamykaniu samochodu, brak mrugnięcia, sygnalizującego zamkniecie, teraz nie wiem czy samochód jest zamknięty czy przypadkiem nie zapomniałem zamknąć, moze to jakaś drobnostka,ale gdzie szukać pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czerwona dioda mruga po zamknięciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zamknięciu z pilota zamka centralnego nie ma mrugnięcia światłami, centralny zamyka się jak do tej pory, przy otwieraniu, światła (oczywiście po zmroku) zapalają sie, wiec z tym jest ok, jedynie problem przy zamykaniu samochodu, brak mrugnięcia, sygnalizującego zamkniecie, teraz nie wiem czy samochód jest zamknięty czy przypadkiem nie zapomniałem zamknąć, moze to jakaś drobnostka,ale gdzie szukać pomocy?
oznaczałoby to uszkodzenie któregoś z mikrostyków (raczej kierowcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec, przyczyna jest otwarta klapa bagażnika, bynajmniej tak wyświetla komputer, a wydaje sie zamknięta. Jest tam jakiś czujnik, da sie otworzyć jakoś bagażnik? ani z przycisku,ani ręcznie nie drgnie, może sie przymroził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec, przyczyna jest otwarta klapa bagażnika, bynajmniej tak wyświetla komputer, a wydaje sie zamknięta. Jest tam jakiś czujnik, da sie otworzyć jakoś bagażnik? ani z przycisku,ani ręcznie nie drgnie, może sie przymroził?
klapę powinieneś z wewn otworzyć po zdjęciu tapicerki jest tam mikorstyk który wysyła w twoim przypadku błędny sygnał otwarcia gdy jest ona zamknięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy próbowałeś kiedyś takiej operacji w B6 przy zamkniętej klapie ? Jest to niemal nie możliwe jeżeli nie chce się uszkodzić obudowy klapy. Koledze Legion proponuje poczytać temat o uszkodzeniu tylnej klamki, problem dosyć częsty w tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności