Skocz do zawartości
bochum80

Zakup w czeskim sklepie internetowym - kto może zorganizować ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję osoby (najlepiej południowa Polska przy granicy czeskiej), która jest wstanie rozszyfrować o co im chodzi na stronce i dokonać zakupu jak najtaniej (chodzi o przesyłke - odbiór itp ) w czeskim e-shopie

http://svet-aut.cz/

z góry dzięki - przewidziana gratyfikacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że wysyłka tylko na Czechy i Słowację - dlatego szukam delikwenta, który jest w stanie taką wysyłkę zorganizować przez znajomków z Pepikolandii i następnie przesłać do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up up :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche szacunku dla poludniowych sasiadow, a moze sie uda... ?! ;)

 

juz 2 razy proponowalem pomoc (w 2 roznych sprawach) i sprawy rozbily sie o kant d..y. w zwiazku z tym dzis jest to ostatni raz.

 

napisz OCB, a pomyslimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche szacunku dla poludniowych sasiadow, a moze sie uda... ?! ;)

 

juz 2 razy proponowalem pomoc (w 2 roznych sprawach) i sprawy rozbily sie o kant d..y. w zwiazku z tym dzis jest to ostatni raz.

 

napisz OCB, a pomyslimy.

Szacunek to ja mam - dwa lata jeżdziłem do Monachium (Kudowa - Rozvadov) przez naprawdę piękny kraj - no może poza małymi ekscesami z czeską Policją (ale nie byliśmy też bez winy) - ale do tematu - zaraz poślę o co mi biega :)

Mam nadzieję, że nareszcie odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Poszukuję osoby (najlepiej południowa Polska przy granicy czeskiej), która jest wstanie rozszyfrować o co im chodzi na stronce i dokonać zakupu jak najtaniej (chodzi o przesyłke - odbiór itp ) w czeskim e-shopie

http://svet-aut.cz/

z góry dzięki - przewidziana gratyfikacja :)

 

Dawaj konkrety-do Czech mam 15km ;) Może uda się coś załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szacunek to ja mam - dwa lata jeżdziłem do Monachium (Kudowa - Rozvadov) przez naprawdę piękny kraj - no może poza małymi ekscesami z czeską Policją (ale nie byliśmy też bez winy) - ale do tematu - zaraz poślę o co mi biega :)

Mam nadzieję, że nareszcie odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu :)

to dobrze z tym szacunkiem, bo z sympatia to czesto dziala tylko w jedna strone. podczas "malej inwazji" polacy zepsuli sobie opinie, niestety...

policie czepia sie ostro, ale nie bez powodow- jak juz wiesz :) w sumie to sa grzeczniejsi niz polscy policjanci, a jak sie mowi po czesku, to czesto nie ma sprawy i konczy sie na pouczeniu :)

co do tematu, to chyba wystarczajaco wyjasnilem na PW. jakby co, to przetlumacze :)

 

p.s.

kudowa, to "moj" rewir ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie wyszło to napisz na PW. Spróbuję przez znajomego w CZ, ale nie obiecuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie wyszło to napisz na PW. Spróbuję przez znajomego w CZ, ale nie obiecuję.

 

ja tam widze cos takiego:

 

Ze zahraničí, včetně Slovenska je požadována vždy platba předem na náš účet.

 

 

Z zagranicy, w tym Słowacji, jest zawsze wymagana płatność z góry na nasze konto.

 

wiec wydaje mi sie ze z pl również możesz kupić tylko musisz zapłacić z góry , maja paypal

i za granice nie wysyłaja za pobraniem

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam widze cos takiego:

 

Ze zahraničí, včetně Slovenska je požadována vždy platba předem na náš účet.

 

 

Z zagranicy, w tym Słowacji, jest zawsze wymagana płatność z góry na nasze konto.

 

wiec wydaje mi sie ze z pl również możesz kupić tylko musisz zapłacić z góry , maja paypal

i za granice nie wysyłaja za pobraniem

tomekCZ już mnie też naprowadził na Paypal'a - także chyba pójdziemy tą drogą

 

Jak na razie dziękuję za zainteresowanie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności