Skocz do zawartości
passat1.8t

Reklamacja towaru

Rekomendowane odpowiedzi

1. gdybym chcial miec po klopocie - odeslalbym jej 15zl i tez wystawil neutral

 

2 gdybym chcial miec po klopocie i usuniety komentarz - powiedzialbym ze ma anulowac koment i oddajesz kase

 

3 gdybym chcial miec po klopocie, usuniety komentarz i zrobic jej na zlosc - powiedzialbym ze ma usunac komentarz, odeslac czapke a ja odeslalbym kase

 

4 gdybym chcial miec po klopocie, usuniety komentarz i zrobic jej na zlosc przy czym doplacilbym do interesu - powiedzialbym jej ze ma odeslac czapke, usunac koment a ja odeslalbym jej nowa czapke

 

5 gdybym chcial miec po klopocie, usuniety komentarz i zrobic jej bardzo na zlosc - kazalbym usunac koment, wyslac czapke, wplacic kase na wysylke i dopiero wyslac po 14 dniach po rozpatrzeniu reklamacji

 

6 gdybym chcial miec wszystko w dupie - napisalbym maila ze wystawiony koment splacil czapke

 

7 gdybym chcial miec wszystko w dupie i przy okazji zrobic jej na zlosc - napisalbym maila ze wystawiony koment splacil czapke i wystawilbym jej negatyw

 

 

 

osobiscie wybralbym opcje 1 bo szkoda mi czasu na pisanie maili i nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wystawiłem jej neutral . Po tym jak ona mi wystawiła.;p zobaczymy co dalej wymyśli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ale analfabetka chyba jakas .. tak pisze ze ciezko poznac ze to polski;p

 

Może to ku*wa jakiś Nigeryjczyk napier*ala z Afryki :D Przerzucili się na drobniejsze i tańsze rzeczy, bo z telefonami im już nie wychodziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności