Skocz do zawartości
mnichu

szczelność bagażnika - Car Audio w sedanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastawiam sie jak rozszczelnić bagażnik :P Mam dosyć fajny sprzęt w bagażniku.. ale bagaznik jest tak szczelny że do srodka bass dostaje się już dosyć stłumiony. Gdy otworzę jedną z połówek oparć no to jest już całkiem sympatycznie.

 

graty mam mało spotykane gdyż zakupiłem okazjonalnie (nowe) wszystko w niemczech. (chyba najniższa półka sprzętu :P )

 

Wzmacniacz - Mac Audio ZX 4500

Skrzynia - Mac Audio SX 112 BP typu band-pass

wszystko na kablach napięciowych 20 mm2 wraz z kondesatorem 1F.

 

w planach mam dołożyć drugą skrzynie ZEUS ZS-12BP firmy H I F O N I C S.

 

no ale żeby było pieknie to trzeba jakoś bagaznik "otworzyć" do kabiny :)

 

jak macie u siebie to rozwiązane ? czy poprostu nic nie robiliście ?

 

już wyjaśniam że basu mam pod dostatkiem ale gdy oparcia mam otwarte to odczucia są całkiem inne :) myślałem o zrobieniu otworu za podłokietnikiem ale szkoda mi niszczyć siedzeń. co jeszcze innego można by zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś doradzić to jak na moje to po prostu masz za słabą skrzynie ja mam skrzynie Clariona 700W chyba dałem za nią 350 zł wzmacniacz blaupunkt 700W i bez opuszczania siedzeń dostaje bardzo ładny bass lekko wibrują siedzenia i lusterko wsteczne.

Więc uważam, że to nie kwestia szczelności bagażnika bo od bagażnika oddzielają cie tylko siedzenia więc nie jest to szczelne gorzej było by gdybyś miał bagażnik w oddzielnej komorze.

Ja planuje wygłuszyć klapę boki górę i dół bagażnika więc efekt będzie 3 razy lepszy w środku nie będzie nic uciekać na zewnątrz. Może też o tym pomyśl

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności