Skocz do zawartości
kamil2021

Zielony kabel pod autem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chłopaki może ktoś wie co to jest za zielony kabel pod autem idzie razem z przewodami paliwowymi ?:) dzisiaj wjechałem w zaspę i go wydarło gdzieś tam od silnika, związałem go tak narazie żeby pojeździł puki się nie dowiem co to za kabel :) Poradźcie coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, zawsze by coś więcej podpowiedziała fotka, więc jak możesz to trzaskaj foto i wklejaj. Najlepiej miejsca skąd wychodzi kabel i miejsca z którego go wyrwałeś, lub jego najbliższej okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys spotkalem sie z takim przypadkiem w passacie i bylo to auto z niemieckiej taksowki a przewod wychodzil z zabezpieczenia antynapadowego i szedl do zaworu odcinajacego paliwo przy zbiorniku. tydzien klientowi samochod gasł po otwarciu na postoju dzwi i nie szlo go odpalic bez odlaczenia akumulatora....

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamil, zawsze by coś więcej podpowiedziała fotka, więc jak możesz to trzaskaj foto i wklejaj. Najlepiej miejsca skąd wychodzi kabel i miejsca z którego go wyrwałeś, lub jego najbliższej okolicy.

fotke zrobie jutro a skąd wychodzi to nie mam pojęcia bo leżał całkiem na ziemi jest taki zielono czarny i leci do tyłu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
leżał całkiem na ziemi
Acha... Czyli znaczy się kolega nie urwał z jednej strony, tylko wyrwał cały w cholerę...

No ale skoro autko jeździ bez niego, znaczy się zbędny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu wyrwało go od strony silnika :D a tam jest osłona i ciul wie gdzie on był a auto jeździ nic się nie dzieje :) ale myślałem że ktoś już miał takie coś zawsze warto zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wiem !!to kabel od prądu!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności