Skocz do zawartości
Gość Cebi

Popsuty centralny zamek,bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cebi

Mam taka prosbe koledzy czy wie ktos co to moze byc,centralny chodzi normalnie ale sie nie zamyka bagażnik tylko caly czas jest otwarty silniczek pracuje normalnie bo sciagalem tapicerkę ale nie steruje zamkiem moze cos sie zlamalo albo wypadlo prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
centralny chodzi normalnie ale sie nie zamyka bagażnik tylko caly czas jest otwarty silniczek pracuje
Silnik pracując powoduje wysuwanie i chowanie się swojego ramienia. To ramię porusza dźwignię blokującą mechanizm. Bez obejrzenia nie da rady precyzyjnie określić co jest uszkodzone. Może ktoś podrzuci rysunek?

Ps. Uzupełnij profil. (patrz regulamin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebi

Masz racje MakaJ ja podrzuce rysunek,ale mam problem to ramie o ktorym pisales to one chodzi dobrze wysówa sie z silniczka jakies dwa centymetry jak zamykam ale nic nie blokuje zamka wtedy.Mysle ze to jest zepsute gdzies na koncy drabinki zamka :(

bo cos go nie blokuje niestety a nie mam pojecia co sluzy do blokowania tego zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie jest jeszcze taki mikrowlacznik ktory odpowiada za sterowanie pozostalymi zamkami tzn modulem komfortu najczesciej to on siada, ale jest trudny do dostania osobno mozna szukac na alegro z rozbitkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polo144

Miałem kiedys taka sytuacje ze zamykałem bagażnik a nie był blokowany i klapa sie otwierała.Pojechałem do firmy która dorabia klucze i naprawia zamki.Nie pamietam co dokładnie było ale cos sie ułamało w zamku i puściła sprężyna, która blokowała ramie.Pogrzebał, oczyścił zamek z resztek plastiku i gdzies tam dopioł sprężyne.Naprawa trwała dosłownie 15 minut, a koszt minimalny. Koles który to robił mówił ze może to wytrzymac 1 dzien albo kilka miesięcy - minęło juz 2 lata i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla twórców tej encyklopedji.

Szperałem ale same pokrewne tematy niestety odbiegające od mojego problemu.

A oto mój: (Montaż ..(teraz odpuscił bym sobie).. wzmaka i takie tam:mad:- padło uszczelnienie auta miedzy innymi moduł komfortu..(h2O)- wymieniony ale problem pozostal ok- kluczyki dopasowalem bo to mi siadło ale oprócz tego nieszczesny baghażnik- ani z dzwi kierowcy ani z kluczylka nie moge otworzyc (sąsiad slyszący wszystko uslyszał też wciaż zamykający sie i otwierający zamek.. pewnie bagażnika)- kluczyka tam nie włożę (tylko elektronika)

pomocy

z GÓRY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli miales wode to nie tylko moduł mogł pasc u mnie przewody przegnily i nie mialem szyb ani oswietlenia troche sie naszukalem i w wiazkacch kolo modulu tak i wtyczki mialem skorodowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności