Skocz do zawartości
piotr0488

mala ilosc sateli..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie kiedyś zmieniałem u siebie Navi a MCD na MFD, rzeczą którą zrobiłem to wypiełem MCD i wpiełem w to miejsce MFD i zadnych innych zmian ale zauwazyłem ze odbieram sygnal z 6-8 satelit na ok 30 znalezionych i tym samym navigacja bardzo puzno reaguje na przemieszczanie sie samochodu... co jest przyczyna..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kiedyś zmieniałem u siebie Navi a MCD na MFD, rzeczą którą zrobiłem to wypiełem MCD i wpiełem w to miejsce MFD i zadnych innych zmian ale zauwazyłem ze odbieram sygnal z 6-8 satelit na ok 30 znalezionych i tym samym navigacja bardzo puzno reaguje na przemieszczanie sie samochodu... co jest przyczyna..??

 

8 satelit w MFD to max. gdyz odbiornik GPS w MFD jest wlasnie 8 kanalowy (niezapominajmy ze jest to jednak stara konstrukcja).

Twoj problem nie polega na zlej lokalizacji z GPS'u ale na problemie sygnalu Tacho.

Po zmianie z MCD na MFD podpioles sygnal Gala do zlacza 26pinowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podpioles sygnal Gala do zlacza 26pinowego?

....???? to znaczy.... powiem tak nic nie zmienialem z kablami, postaram sie puzniej wstawic foto jak mam podlaczone radio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam podlaczone radio

 

p1020888w.th.jpg

72312524.th.jpg

 

i zrobilem foto ile pokazuje satelit

p1020900t.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak mam podlaczone radio

 

brakuje CI podlaczenia sygnalu Tacho (duza 26pinowa wtyczka) - MFD bez tego podlaczenia wlasnie tak sie zachowuje.

 

ramka_6470.jpg

 

Z odbiornikiem GPS masz wszystko w porzadku.

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten czerwony przycisk do czego jest..??

 

to przykladowe zdjecie kabla-adaptera, czerwony przycisk sluzy do odlaczania sygnalu Gali aby moc ogladac filmy np z zewnetrznego DVD na ekranie MFD w czasie jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A wiecie moze co to za gniazdo w MFD 2 DVD z 2006 VX ?

STA68571.JPG

 

STA68574.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności