Skocz do zawartości
HaNsiN

Uszkodzone urządzenie wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam problem i nie wiem co z tym zrobić. Kupiłem ostatnio urządzenie wielofunkcyjne HP <drukarka,skaner,kopiarka> w sklepie i mam paragon. Zakupiony towar stał dwa dni w domu i przed chwilką dosłownie go odpakowałem. Włożyłem tusze i chcąc rzucić okiem na skaner okazało się, że ta szyba jest zbita :( !!! pudło jest uszkodzone w rogu co z resztą widać. W sklepie zarówno ja jak i sprzedawcy <dwaj> nie zauważyli, a towar normalnie był zdejmowany z półki. Sprzęt nie został użyty ani razu, nawet nie włączyłem go do prądu. Oczywiście jutro jadę do tego sklepu i postaram się coś z tym zrobić. No właśnie...co mogę zrobić? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to co rozmawiac ! bez spinania sie pogadaj z nimi jak nie pomoze to popros kierownika jak kierownik nie pomoze to zrob tak by cie ludzie w sklepie zauwazyli i uslyszeli tz odstrasz potencjalnych klientow a na przyszlosc otwieraj co kupujesz w sklepie mam kumpla idiote co jak jego tata pojechal odpoczac i dal pod opieke synowi lombard to kupil od kogos magnetowid z cegla w srodku bez bebechow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie nerwy... i obawy, że zostanę z uszkodzonym NOWYM sprzętem :( Już kilkukrotnie kupowałem w tamtym sklepie i wszystko zawsze było dobrze. Spróbuję z nimi zagadać i zareklamować sprzęt. Nie może mi to przejść przez głowę - kupować w sklepie, towar z półki, nowy. Mało kto odpakowuje towar w sklepie, więc ja też wziąłem pudło pod pachę i do domu. Teraz zauważyłem uszkodzenie zarówno pudła jak i urządzenia. W linkach zdjęcia :(

http://img841.imageshack.us/i/p0610102332.jpg/

http://img825.imageshack.us/i/p0610102333.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek przez cale zycie sie uczy powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienili sprzęt bez problemu, wszystko sprawdziliśmy na miejscu i jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji - dlaczego zdecydowałeś się na HP? Najdroższe w eksploatacji, najbardziej awaryjne a jakość wydruku wcale nie adekwatna do ceny.

 

Po kilku notorycznie psujących się urządzeniach HP, kupiłem rok temu Canona Pixmę MP-550. Wydruki z niej - bajka. Ceny? O 30% taniej niż w HP (drukuję zawsze na oryginałach) - na dodatek drukarka tania jak barszcz, waży prawie 7kg (co permanentnie świadczy o klasie sprzętu). No i Canon ma 5 tuszy w kasecie, każdy kolor osobno + dodatkowo osobny czarny dla zdjęć i osobny dla dokumentów.

 

Epsona też jednego mam, równie tani w eksploatacji ale taki tandetniejszy jest, zdecydowanie polecam wszystkim Canona MP-550.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego HP? dlatego, że musiałem mieć coś na już. niekoniecznie z najwyższej półki. Założenie było proste - tani sprzęt, spełniający w miarę dobrze swoje funkcje, do użytku tylko i wyłącznie domowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po kilku notorycznie psujących się urządzeniach HP

Ja od zawsze mam drukarki HP, i złego słowa na nie nie mogę powiedzieć. Ale słyszałem od wielu osób że są do bani, bo ciągle się psują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam drukarkę, HP od 9 lat jedna i ta samą a chodzi jak nowa. Dostałeś kabel do zestawu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności