Skocz do zawartości
Gość goldpedro

kod lakieru

Rekomendowane odpowiedzi

Gość goldpedro

witam mam pytanie jak moge dojsc do tego jaki mam kod lakieru z gory informuje ze naklejka w bagazniku zostala zdarta jakis czas temu przez moja coreczke ktora pomagala mi sprzatac auto i chciala wyzucic papierek :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu, np. w Etce numeru nadwozia można uzyskać stosowne informacje, co do kodu lakieru, wyposażenia, itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie jak moge dojsc do tego jaki mam kod lakieru z gory informuje ze naklejka w bagazniku zostala zdarta jakis czas temu przez moja coreczke ktora pomagala mi sprzatac auto i chciala wyzucic papierek :taksobie

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4369&highlight=kod+lakieru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość goldpedro
po wpisaniu, np. W etce numeru nadwozia można uzyskać stosowne informacje, co do kodu lakieru, wyposażenia, itp.
niemam dostepu do etki na chwile obecna czy moglbys to sprawdzic dla mnie to moj numer nadwozia wvwzzz3bzxp478282

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej iść do serwisu i podać vin chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niemam dostepu do etki na chwile obecna czy moglbys to sprawdzic dla mnie to moj numer nadwozia
Tu masz 2 palety kolorów VW i Audi z roku 1999 http://www.tcpglobal.com/aclchip.aspx?image=1999-volkswagen-pg01.jpg
Najprościej iść do serwisu i podać vin chyba.
Jeszcze sprawdzić w książce serwisowej jest taka sama wlepka jak w bagażniku przy zapasówce. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goldpedro nie posiadam stosownego programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niemam dostepu do etki na chwile obecna czy moglbys to sprawdzic dla mnie to moj numer nadwozia wvwzzz3bzxp478282
niestety od ładnych prau miesiącach nie dział dekodowanie po VIN w etce powód zamknięty serwer :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po wpisaniu, np. w Etce numeru nadwozia można uzyskać stosowne informacje, co do kodu lakieru, wyposażenia, itp.
Już nie ma takiej możliwości poprzez ETKA. Serwer jest dostępny tylko po zalogowaniu na forum za zaproszeniem i opłaceniu 10$ za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na chwile obecna czy moglbys to sprawdzic dla mnie to moj numer nadwozia wvwzzz3bzxp478282

Myślę że coś da się zrobić w temacie ;)

Data prod. 06/04/1999

Kolor. Srebrny satynowy metalik LB7Z

Tapicerka. Czarna

Kraj sprzedaży. Wielka Brytania

Reszta na PW :gwizdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś powiedzieć jaki mam kod lakieru z vin 

Wvwzzz3bzve002719

Edytowane przez Najdo6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności