Skocz do zawartości
Rabbit

Prośba o opinię B5 3B

Rekomendowane odpowiedzi

przedniej dokładki też bym nie wstawial ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daruje sobie dokładki mała zmiana planów ;) seria dokładki w kolor + listwy, gwint inna felga, coś w ten deseń:

 

20732577.jpg

 

AVE GERMAN STYLE! ;)

 

GRATki i dobra zmiana decyzji w dobrym kierunku kolo gleba i styka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też mi tak się wydaje ;) wszystkie listwy w kolor, gwint i felga ten projekt wpadł mi w oko kiedy przeglądałem temat:

"Pomoc wyborze felg 18, srebrny Passat B5"

i myślę, że ta koncepcja jest o wiele wiele wiele lepsza! :)

jak ktoś miał gdzieś w podpisie

"[...] sztuką jest zwrócić uwagę samochodem bez spojlerów" czy jakoś tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No też mi tak się wydaje ;) wszystkie listwy w kolor, gwint i felga ten projekt wpadł mi w oko kiedy przeglądałem temat:

"Pomoc wyborze felg 18, srebrny Passat B5"

i myślę, że ta koncepcja jest o wiele wiele wiele lepsza! :)

jak ktoś miał gdzieś w podpisie

"[...] sztuką jest zwrócić uwagę samochodem bez spojlerów" czy jakoś tak ;)

Dokładnie,niema co robić "choinki" z auta.Zgodnie z tezą-nisko i szeroko wg niemców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie,niema co robić "choinki" z auta.Zgodnie z tezą-nisko i szeroko wg niemców.

 

oby wiecej takich jak ty i ini z niskoscia mieli to by bylo ok, a nie potem szpoilery ,lotki i inne bzdety w glowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam w podpisie,i to jest swieta racja...

wybor w dora strone..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie to u ciebie lookłem podpis! Racja co mówisz! nie wiem co mi przyszło do głowy z dokładką.. wrócił syn marnotrawny! :) Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcyran1

Też tą listwe szukam juz kawął czasu, i ciężko, i szukam jakiejść dokładki na tyni zderzak zeby założyc podwójny wydech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na posty wyżej pewnie mnie zbesztacie zaraz, no ale napisze co mi chodzi po głowie tak apropo tego projektu. Mam takiego samego paszczaka, tyle ze progi i listwy na drziwach i zderzakach w kolorze czarnym. Aktualnie wrzucam do niego glebę i felge od RS4 18", mam na nim grill Kamei w plastry miodu. Zastanawiam sie tak jak Ty na pierwszym zdjeciu, czy nie dac czarne lusterka + dach. Wydaje mi sie, ze bedzie to ladnie gralo z tymi czarnymu plastikami.

 

Znalazlem takiego jednego paszczaka na necie i jak chcesz to moge jutro podeslac zdjęcie, bo aktualnie pisze z telefonu :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fura pierwsza klasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie chodzi mi po głowie pomysł jak moje słoneczko mogło by wyróżniać się troszeczkę, był ciut agresywniejsze ;) o to mój pomysł..:

 

passatb5germantuningkop.jpg

 

Dymione kierunki, Felga 18" najlepiej z rantem od Mercedesa, Gwint, dokładka przód, progi + dolne listwy, dokładka tył (delikatna na zasadzie ori dyfuzora audi) grill no name całość z Włókna węglowego lub polakierowane na czarny mat? lustereczka już mam w czarnym macie. Co o tym sądzicie? zastanawia czarny dach ale to chyba będzie już przesada..

 

jak dasz ta dokladke to zepsujesz tym wyglad auta jak chcesz ladniei to bez zadnych wydziwień tylko gwint, kolo ladne do tego kierunki mozesz miec ciemne ,jak kierunki ciemne to i lampy jakies ciemne soczewki lub zwykle czarne z tylu jakies swiatelka ladne i juz na bank bedziesz sie wyruznial z bandy passatow zakladajac ladne kolo i glebe juz zaczynasz sie wyruzniac z tłumu seryjnych passatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności