Skocz do zawartości
byry007

Telewizja N na dwa TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce zakupić sobie tv N i mam dwa tv jedne nowy a drugi stary z wyjściem Euro co musze kupić że bym mi działały dwa tv jednocześnie różne kanały ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj ich o "multi room" i wszytko stanie się jasne. Mają to w ofercie od Października tego roku, wiec chwilę zaczekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w N jeszcze tego nie ma i ze tak co roku słyszą że ma wejść ta opcja, w cyfra + ma to ale co miesiąc trzeba dopłacać 15 zł za to. A jak bym jakimś innym sposobem podłączył drugi tv ?? nie ma takiej opcji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ale to nie to forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można połączyć dwa TV za pomocą rozgałęźnika, problem w tym, że będziesz miał na nich to samo, a chyba nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można switchem podzielić sygnał.

Pozostaje nabyć kolejne dekodery i klony karty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chciał bym odświeżyć temat a mianowicie chodzi mi o dekoder turbo n i chciał bym podłączyć do niego internet. posiadam router d-link dl- 524 ale do niego się podłączyć. wyczytałem że potrzeba router taki jak d-link DAP-1160 ale i też działa na TP-Link TL-WR340G i ja właśnie takiego zakupiłem i teraz mam pytanie jak to wszystko podłączyć ? czy odpinam stary router i podpinam nowy, ciągnę kabel LAN do dekodera, wpinam i internet mi śmiga ? jak to wszystko chodzi i jak się podłącza? ktoś to przerabiał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dekoder co prawda nie turbo, ale zasada dzialania chyba ta sama - podlaczas kabel LAN i tyle w temacie. Nawet chyba nic nie ustawialem w routerze, bo wszystkie ustawienia sam znalazl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki router masz kolego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gra roli, wszystko działać będzie z automatu w 99% przypadków. Routery to urządzenia sieciowe a te są baaardzo kompatybilne i forma, model - nie grają roli. Jedyna opcja kiedy nie zadziała z automatu to jeśli masz wyłączony serwer DHCP w routerze i musisz z palucha wpisać ustawienia sieci w dekoderze. Ale jeśli nie wiesz o czym piszę to z pewnością nie masz wyłączonego DHCP więc wszystko zadziała od razu po podłączeniu.

 

A routera zmieniać nie musiałeś "pod dekoder".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym routerze co mam teraz to nie śmigało mi w ogóle, czytałem też na forach właśnie związanym z tym dekoderem i polecili dwa modele bo tylko na nich będzie to działało... więc już nie wiem, podpiąłem ostatnio do mojego routera kabel LAN i podłączyłem do dekodera chciałem ustawić automatycznie ale nie działało nic, w ogóle nie szukało internetu itp... szczerze mówiąc to ja zielony jestem z tym podłączeniem dekodera do n-ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu dekodera do neta , można odkodować ligę mistrzów na npremium za free-pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności