Skocz do zawartości
leslaw1972

Passat b5 2003 jaki kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie mogę odczytać jaki mam kolor nadwozia ten nr.na naklejce jest jakiś błędny dzwoniłem dzisiaj do vw i powiedzieli mi że to nie jest ten nr. proszę o pomoc

dsc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ten nr, a co do koloru to na allegro wyskakuje takie coś:

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=r115

 

Nie chcę Cię martwić, ale tam gdzie wlepka jest to fabrycznie powinno być to miejsce niedomalowane

IMG_7998.jpg

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majonez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majonez

 

Też mi sie tak wydawało że to taxiarski budyń, ale pewności nie mam. Pewnie ktoś go ładnie machnął w całości łącznie z wnęką na koło zapasowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majonez

 

Czyli Taksa.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli Taksa.

 

już nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.:D

 

Już pomalowana wnęka na koło dawała coś do myślenia, ale jak już wyszło, że to była "kość słoniowa" to już wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego 101koni w automacie zdaje się to potwierdzać. Jeszcze można by rozszyfrować kody wyposażenia i zobaczyć co powiedzą.

 

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

 

Rozszyfrowałem kody-żaden nie wspomina o wyposażeniu taxy-jest tylko B0A Standardowy zestaw podzespołów (wersja standardowa - wyposażenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podeśle fotki jak wygląda autko chodzi dobrze poczymam go trochę i sprzedam dałem za niego 21 tys. auta jeżdziło a niemczech 3 lata potem 4 lata w polsce i od niedawna u mnie.Przebieg ma 186 tys muszę go sprawdzić ile kosztuje to w vw ?

C14169969_9.JPG

C14169969_7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 90 % jest to taryfa, fotele "dechy" skaj, automat, 101 km automat, kierownica czteroramienna, zamalowana wnęka w kole zapasowym, budyniowy kod lakieru

przebieg realny w granicach 400-600 tyś jeżeli to taryfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo "szczepan", podziwiam malarzy którym się chce rozbierać z plastków cały samochód i po malowaniu to skladać do kupy. Ciekawe czy podłoga pod wykładziną też jest pomalowana.

Wersja BASIC a ma automat, grzans siedzenia i Climatronic - dziwne to wszystko, można by było cały VIN rozkodować, tylko że kolega zamazał.

Edytowane przez maxdax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wvwzzz3bz3e372929

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to dziwi ,że niema nawet głośników z tyłu w drzwiach a ma climatronic ,skóre,czy podgrzewane siedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności