Skocz do zawartości
Radoslav

Egzotyczny Passat - Foto-Zabawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Będąc ostatnio na urlopie poza granicami Polski nie przestawałem jednak zapominać o forum...i rozglądać się za Passatami ;) Ponieważ swojego tam nie miałem, kogoś z vlepką forumową to szukać ze świeczką, więc przyszedł mi pomysł na małą zabawę wakacyjną...a jak się temat przyjmie to nie tylko, a jak nie to będzie do zamknięcia :D. Otóż...

Zrobiłem kilka fotek Passat'ów ustrzelonych zagranicą i chciałbym się nimi podzielić. Jeśli ktoś z Was też wyjeżdża z Polski, a może ustrzeli jakiegoś egzotycznego u nas, niech wrzuci tutaj swoje zdjęcie. Pooglądamy i zobaczymy jak wyglądają u innych narodów :P

 

Na początek Turcja:

B5_TR.jpg

 

i Grecja (Kos):

B5_GR.jpg

 

B6_GR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę anglika zapodać:serducho:fajny (ale to się chyba nie liczy ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę anglika zapodać

 

Jeśli to miałby być twój to ma swój dział "Mój Passat" ;) ale jeśli to z jakiś powodów ustrzelony na ulicy obcy Passek to jak najbardziej wrzucaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale najlepiej gdyby było w nich (paskach) coś regionalnego, tak jak ta szmata na tylnej szybie. U nas taki widok na ulicy to ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no żartowałem. Parę lat temu to może i zdjęcie anglika paska było by egzotyczne, ale teraz to więcej anglików na allegro jak tu na ulicach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł fajny, ale najlepiej gdyby było w nich (paskach) coś regionalnego, tak jak ta szmata na tylnej szybie.

 

No właśnie o czymś takim myślałem :) Tylko jakieś z większym regionalnym akcentem widywałem w ruchu i nie zdążyłem ustrzelić.

Np. B6 z wielką naklejką flagi tureckiej i Ataturka na całą tylna szybę :D

A tamten w Grecji miała taką samą na przedniej szybie...i mocowane są na magnesy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu to może i zdjęcie anglika paska było by egzotyczne, ale teraz to więcej anglików na allegro jak tu na ulicach
W Polsce angliki tak samo chyba często spotykane jak na alledrogo Patryku. Jedyne co jest jak dla mnie egzotyczne w tych passatach to kierownica po "niewłaściwej" stronie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Jacku - i w sumie nie jest to dziwne, biorąc pod uwagę dużą liczbę "naszych ludzi" w UK.

Co do egzotyki to po pięciu latach spędzonych tu, to kierownica po lewej zaczyna być egzotyką ;) No ale nie spamuje już więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu jeszcze jedną ciekawostke (kolorystyczną) znalazłem w swoich zasobach...tym razem z Malty i to ustrzelone przez moją żone :P...

 

20100311166.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ta ciekawostka kolorystyczna" nie specjalnie mi przypadła do gusty ciekawe dlaczego ?? :D haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"ta ciekawostka kolorystyczna" nie specjalnie mi przypadła do gusty ciekawe dlaczego ?? haha

 

A co Twój ma taki sam kolor? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności