Skocz do zawartości
rafik111

II ŚWIĘTOKRZYSKI PIKNIK MOTORYZACYJNY OSTROWIEC 2010 PARKING przy ZOZ

Rekomendowane odpowiedzi

A weź weź. :P Jak ma siostrę starszą, to chętnie jej dotrzymam towarzystwa. :rotfl:

 

Gratulacje dla naszej miss. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i gratulację dla Czarka , za wygranie w CAR AUDIO :) bo widzę , że też cisza i nic się nie chwali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imprezę uważam za udaną dwa puchary dla pasaciarzy i to za I miejsca.

Mój puchar już "przytuliła" moja córcia, stoi u niej w pokoju wypełniony zabawkami z kinder niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vekciarze malo zadowoleni ze passki im dwa pucharki zwineli z przed nosa:lol

 

na podkarpacie czekałam chwilke, ale sie nie doczekałam i pojechałam sama na opatów jeszcze chwilke przed brama stalam ale ani slychu ani widu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na podkarpacie czekałam chwilke, ale sie nie doczekałam i pojechałam sama na opatów jeszcze chwilke przed brama stalam ale ani slychu ani widu...

 

Że niby na nas? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawijam na dwór bo w domu nie mogę wysiedzieć muszę sobię zakupić jakiś wentylator bo jest poprostu masakra :D:D:D najchętniej bym włączył samochód , klimę , rozłożył fotel , zamknął się i poszedł spać :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zawijam na dwór bo w domu nie mogę wysiedzieć muszę sobię zakupić jakiś wentylator bo jest poprostu masakra najchętniej bym włączył samochód , klimę , rozłożył fotel , zamknął się i poszedł spać

 

Nie jesteś sam, już trzeci raz odkładam lapka z myślą o pójściu spać, ale duchota na to nie pozwala i znowu włączam i się w niego limpie. Okna mam otwierane na przestrzał i co z tego jak powietrze stoi w miejscu co jedynie w piwnicy jest chłodno ale przecież nocy nie spędzę w niej. W mordę ale urrrwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohohohho mery kurde kristmas :P

i ja do domu dotarł :) po drodze zajechalismy z Majcinem do r0mka,

z romkiem zrobiliśmy jeszcze piwko i wódeczkę :D

jest dobrze na zakończenie zajebiście udanego spota

do tego zgarnęliśmy dwa puchary, gratki

sasi i czasi :)

i do następnego udanego w najlepszym towarzystwie :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imprezka jak najbardziej udana mile towarzystwo jak zawsze. przy okazji moglem porozmawiac na nurtujacy mnie temat odnosnie vr6 ;) dzieki i mam nadzieje do milego zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo gorąca i zbyt dużej ilości asfaltu - impreza w takim gronie jak najbardziej na plus

 

 

 

saska, czasi gratki za pucharki :winner_first_h4h::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Ja i elmi_k też dotarliśmy cali i zdrowi do domku:) powrót długi i męczący - pomimo siedzenia pod parasolem większości czasu to upał dał się we znaki.

 

Superowy spocik - w zacnym gronie :)

 

Miło było poznać kolejne nowe duszyczki :D

 

GRATULACJE :brawo DLA SASETY - NAJPIĘKNIEJSZEJ :winner_first_h4h: i CZASIEGO - ZA CAR AUDIO :winner_first_h4h:

Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia :vw:

Edytowane przez kinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał czajek19

ja zawijam na dwór bo w domu nie mogę wysiedzieć muszę sobię zakupić jakiś wentylator bo jest poprostu masakra najchętniej bym włączył samochód , klimę , rozłożył fotel , zamknął się i poszedł spać

 

Nie jesteś sam, już trzeci raz odkładam lapka z myślą o pójściu spać, ale duchota na to nie pozwala i znowu włączam i się w niego limpie. Okna mam otwierane na przestrzał i co z tego jak powietrze stoi w miejscu co jedynie w piwnicy jest chłodno ale przecież nocy nie spędzę w niej. W mordę ale urrrwał.

 

W nocy nie wytrzymałem, wziąłem materac i poszedłem spać na balkon i to był mój błąd, zostałem dosłownie wy.ebany przez mrówki, mam ze setkę bąbli.

 

Dawać fotki, proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszedłem przytankować % jak już wróciłem nie miałem problemów z zaśnięciem :D:D:D:D ale przecie nie będe chlał codziennie żeby usnąć :D dzisiaj jade do castroamy i inwestuję w jakiś wiatraczek bo nie da rady normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia urwał nać! :P

 

 

/edit/

 

Chyba że jeszcze je foto szop obrabia. :marecek

 

1271252035_by_Paperinik_500.jpg

Edytowane przez Koucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następny spot proponuję zrobić gdzieś nad wodą :D żeby rozpalić grilla , posiedzieć , pobiwakować :D ewentualnie żeby można było wejść do wody, aby się schłodzić :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje chyba opadły po pikniku wiec czas na podziękowania, przede wszystkim dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie mimo żaru lejącego się z nieba, oczywiście wszystkim sponsorom imprezy patronom medialnym, prezydentowi miasta za patronat nad imprezą należą się duże podziękowania bez nich na pewno by się nie udało zorganizować tak ciekawej imprezy w naszym rejonie, mam nadzieję za każdy znalazł coś dla siebie i wspaniale się bawił. Miejmy nadzieję że za rok powtórzymy świętokrzyski piknik który zapewni wszystkim jeszcze więcej atrakcji.

Podziękowania również dla wszystkich organizatorów z naszych klubów każdy z was spisał się na medal.(koledzy z bmki dzięki za drobny upominek).

Impreza w Słonecznej Werandzie oczywiście też bardzo udana królowie nocy rządzą nadal.

Do zobaczenia wkrótce.

 

 

p.s

 

119autek rekordzik :)

Edytowane przez rafik111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim imieniu i imieniu przybyłych na piknik pasaciarzy, chciałbym podziękować organizatorom za trud, czas i wysiłek włożony w organizację imprezy, a szczególe podziękowania i pozdrowienia dla rafika111.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachment.php?attachmentid=33378&d=1279443810

kucharz z pizza postarał się tylko czy nie dodał nic od siebie :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kucharz z pizza postarał się tylko czy nie dodał nic od siebie

 

Jak dodał to miał z czego spuścić :zeco:zeco:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burza, deszcz, wiatr! HURA! :marecek :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności