Skocz do zawartości
Koucz

Renault Latitude

Rekomendowane odpowiedzi

Renault prezentuje nowy, rodzinny samochód o eleganckiej linii, przeznaczony na rynki całego świata. Model Latitude przeznaczony dla klientów przywiązujących wagę do wysokiej jakości wykończenia i komfortu. Pod koniec sierpnia Renault Latitude zostanie zaprezentowane na nadchodzącym salonie moskiewskim, z myślą o rynkach pozaeuropejskich, a na salonie paryskim zostanie pokazane publiczności europejskiej. Nowy sedan Renault nie jest małym samochodem. Wymiary zewnętrzne to 4,89 m długości, 1,83 m szerokości i 1,49 m wysokości. Z przodu zamontowano adaptacyjne i kierunkowe biksenonowe reflektory. Linie auta zostały wyeksponowane chromowanymi elementami, a masywna bryła tyłu pozwala oczekiwać bagażnika o pojemności na poziomie najlepszych samochodów w tym segmencie.

 

By onet.pl

 

 

 

W g mnie to ten samochód jest cholernie podobny do B6, CC trochę Accorda i Mondeo. Co o tym wytworze z kraju kruasantów myślicie?

3273c8e2db63645aeb5aa97a4ee10716,18,1.jpg

96193f25e9fb1eed6e17a64e3ff0bb75,18,1.jpg

e16b07265b8cb82b2584201a8e5183c0,18,1.jpg

501784c2b1b8e9ccbf64e5fba77979e1,18,1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W g mnie to ten samochód jest cholernie podobny do B6, CC

 

I jetty :D I pewnie dlatego mi się podoba ;) Ładny :]

 

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Panowie widzą tego CC-ka ale spoko :D nie wnikajmy :D . Ogólnie podoba mi się z tyłu to powiększone FLUENCE tutaj duży -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem mi podoba sie z przodu, całkiem ładny jak na renówkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez strasznie przypomina fluenca, ktory jest ogolnie BEEEZNADZIEJNY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jednak Wam sie podobają koreańskie samochody:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności