Skocz do zawartości
husk76

dymi na niebiesko po wymianie turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba liczyć się jeszcze z tym że olej może być w układzie wydechowym i trochę czasu minie zanim się całkowicie wypali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ukladzie jak w ukladzie( norma oliwy w przewodach to pol kieliszka w porywach do calego, tylko w nowych autkach sie nie pojawia , natomiast w starych ,norma), ale ja mialem takie przygody w lagunie 2, ze dwa razy turbawke ukrecilem , ale po pierwszym razie wiadomo ze jak w wydech idzie cala oliwa to katalizator jest do usuniecia, wiec zwroc jeszcze uwage na to ze dymienie moze pochodzic z oliwy ktora wlasnie dostala sie do wydechu i zanim sie wypali to chwile minie , o kacie juz nie wspomne , z praktyki po ukreceniu turbawki i olej w wydech , katalizator nadaje sie do usuniecia.

 

poczytaj jeszcze tutaj dowiesz sie wiecej w kolejnych wypowiedziach , polecam lekturę ::

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1709

Edytowane przez piotr555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiś dobry serwis we Wrocławiu który zajmuje się silnikami TDI?

 

A tak wogóle to już jestem zaniepokojony na maxa ponieważ ostatnio sprawdziłem stan oleju i się z lekka wystraszyłem bo ubyło mi na pół miarki na dystansie 1000km.

Edytowane przez husk76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem wymienilem turbine i auto dalej sie nie zbiera niewiem co jest czy to morze byc wina turbiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam taki problem wymienilem turbine i auto dalej sie nie zbiera niewiem co jest czy to morze byc wina turbiny

 

Ale czy jest na tyle mułowaty jakbyś jechał zwykłym dieslem czy Ci w pewnym momencie rozłącza turbinę i przechodzi w stan awaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności