Skocz do zawartości
robertkamyk

Pytanie do pracowników autoryzowanych serwisów VW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam nowy samochód Tiguan i mam pytanie czy jak się podepnę pon niego Vagiem i coś zmienię Np. domykanie szyb z pilota to w serwisie będą wiedzieli kiedy się podpinałem i czy stracę gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą wiedzieli, ponieważ każde podpięcie komputera jest zapisywane (tutaj nie mam pewności).

Zmiana czegokolwiek, np. domykanie szyb, zaowocuje zmianą pola 'Work Shop', czyli zmianą jakiegoś tam identyfikatora serwisu czy coś takiego... Po tym na pewno będzie wiadomo, że było grzebane. Tego jestem pewny.

Było gdzieś o tym na forum.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączać możesz ale tylko odczyt wchodzi w grę ;)

 

Ale dodam że jak robisz na oryginalnym kablu to żaden servis na świecie nie ma prawa odmówić ci skorzystania z gwarancji z resztą jak się zam nie wydasz to rzadko kiedy w ogóle to sprawdzają chyba że naprawdę trafisz na porządny servis co jeszcze mi się nie zdarzyło w Polsce oni oprócz odczytu błędów i może przebiegu z sterownika nic nie potrafią wypowiadam się bo kolega pracuje w servisie vw i jak usłyszał odamnie że w B5 można zrobić domykanie szyb to jego podziw dla mnie nie znał granic <a tak naprawdę to 5 min pracy> a i ostatnio poprawiałem w audi światła bo jak przełączyli je w tryb finlandzki żeby świeciły się po odpaleniu to halogeny były na zwykłych postojówek brak w ogóle choinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności