Skocz do zawartości
jan000

wskazówka prędkościomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wyłączonym silniku wskazówka jest w położeniu znacznie poniżej zera przez co wskazania podczas jazdy są zaniżone.

Czy spotkał się ktoś z takim problemem? czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak można doregulować położenie wskazówki prędkościomierza? Wydaje mi się że powinno to być możliwe na drodze elektrycznej (elektronicznej) a nie mechanicznej.

Edytowane przez jan000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy wyłączonym silniku wskazówka jest w położeniu znacznie poniżej zera

A jak włączysz zapłon (bez odpalenia) to nie podnosi się na właściwe miejsce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Przy włączonym zapłonie powinny podnieść się do 0. Wcześniej jest ze 2 mm poniżej. To normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy wyłączonym silniku wskazówka jest w położeniu znacznie poniżej zera przez co wskazania podczas jazdy są zaniżone.

Czy spotkał się ktoś z takim problemem? czy ktoś może mi podpowiedzieć, jak można doregulować położenie wskazówki prędkościomierza? Wydaje mi się że powinno to być możliwe na drodze elektrycznej (elektronicznej) a nie mechanicznej.

 

Po załączeniu powinna być na 0.Jeżeli nie-VAG i test zegarów,dowiesz się czy jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podnosi się. Na postoju przy włączonym silniku jest tak jak przy wyłączonym zapłonie - poniżej zera. Podczas jazdy podnosi się, ale zaniża wskazanie.

Czy vagiem można to doregulować?

Edytowane przez jan000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem,ale przeważnie pada tam taki jakby silniczek ;) Ja miałem taki problem ze wskazówką paliwa,ale na szczęście dało się to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności