Skocz do zawartości
flop1234

Jak wykasować Błąd ABS ??

Rekomendowane odpowiedzi

witam,ostatnio zaświecił mi sie po skreceniu kołami ABS,jak można wykasować ten błąd nie mając interfejsu ?czy wogóle sie da?próbowałem odłaczyć minus od akumulatora i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko i wyłącznie podłączenie pod kompa. Te kombinacje alpejskie z polaczeniem przewodow i takie tam to wielka bujda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego - tego się nie da wykasować nawet VAG-iem. W B5, jak wszystko z ABS-em jest w porzadku, to po wszelkich czynnosciach, typu wymiana czujnika....itp - po przejechaniu kilkunastu metrów - błąd ABS-u sam sie kasuje. A skoro ci sie zaświecił, to masz którys czujnik walniety. Podłącz kompa, to się dowiesz który :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,ostatnio zaświecił mi sie po skreceniu kołami ABS,jak można wykasować ten błąd nie mając interfejsu ?czy wogóle sie da?próbowałem odłaczyć minus od akumulatora i nic...
diagnoza (komp)> usunięcie usterki > wykasowanie błędu (komp) > po problemie :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem zginie na krótko jesli ma którys czujnik walniety to znowu sie kontrolka zaswieci

jesli skręcałes kołami to moze przetał ci sie przewód.....

sprawdzałeś to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli skręcałes kołami to moze przetał ci sie przewód.....
sorki za OT, ale jak jeździć autem bez skręcania kołami ??

:509:

pozdrawiam

ps.czytaj wyżej:

> usunięcie usterki >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl troszke jesli skrecił kołami i wtym momecie zaswieciła mu sie kontrolka to logiczne ze najpierw by szukal tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomysl troszke jesli skrecił kołami i wtym momecie zaswieciła mu sie kontrolka to logiczne ze najpierw by szukal tam
no widzisz kolego, jak mocno jesteś w błędzie :)

a o czujniku kąta skrętu słyszałeś ??

to jak teraz myślisz, gdzie szukać, tam czy tu ??

lepiej się nie wypowiadaj już ;) i przeczytaj watek od początku, a w szczególności o co pytał założyciel tego tematu..

Pozdrawiam

Edytowane przez makeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazało sie że vag pokazał że mam uszkodzony sterownik abs,już zamówiłem drugi o takim samym numerze,mam nadzieje że bedzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam błąd abs w b3 z 91 roku, gdzie w okolicy(Kwidzyn Iława Malbork Grudziądz, Elbląg, Olsztyn) mogę wykasować błędy ?

 

sory nie chciałem zakładać nowego tematu, więc pisze tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności