Skocz do zawartości
karool

Zacięta płyta w RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Może ktoś poradzić jak wyciągnąć płytę z RNS 510 wsadziłem film, wszystko działa ale jak próbuje go wyciągnąć wywala błąd DVD error i ****.

 

Poprzedni film wsadziłem i wyjąłem bez problemu. Tak wienc nie wiem czym to jest spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie przerabiał wyciągania płyty awaryjnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awaryjnie się dal ale trzeba otworzyć górną pokrywę radia i pokręcić napędem wyjazdu.

Takie małe kółeczko z gumką, po prawej przy przednim panelu.

ręczne kręcenie na 10min roboty pod warunkiem że wybierzesz odpowiedni kierunek (ja nie pamiętam który)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem

W rcd510 siedzi kilka plyt, ale nie moge zadnej wyjac ani zadnej wsadzic.

Na wyswietlaczu pokazuje ze nie ma zadnej plyty wewnatrz urzadzenia.

Po otwarciu pokrywy widac jak 3 dolne plyty przemieszczaja sie w pionie a dwie na gorze nie.

Cos jest zablokowane, zanim zaczne grzebac i cos polamie poczekam moze ktos z forumowiczow to przerabial?

Edytowane przez tremped

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek, jako nowy, witam wszystkich na Forum :)

 

i od razu odswiezam watek Trempeda. wszystko sprawdzilem w kupowanym aucie, oprocz odtwarzacza CD :( no i juz w trasie okazalo sie, ze mam dokladnie ten sam problem z RCD510. wyswietlacz pokazuje ze wszystkie sloty sa puste, ale nie pozwala wlozyc zadnej plyty, a po nacisnieciu wybraniu do ktorego slotu chce zaladowac plyte na wyswietlaczu pojawia sie na stale napis "please wait" i zapada glucha cisza... nie slychac zadnej pracy mechanizmu zmieniarki. wszystkie pozostale funkcje radyjka dzialaja.

Czy ktos moglby pomoc rozwiklac sprawe? byc moze sprawa jest do zalatwenia we wlasnym zakresie, albo moze znacie w WAW sprawdzony serwis, gdzie moglbym poszukac wsparcia?

dzieki z gory i raz jeszcze pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow :papa

 

 

 

zmieniarka naprawiona, serwis car media w warszawie na krakowskiej zajal sie tematem szybko i kompetentnie. przyczyna - polamane jakies plastiki w srodku.

 

//edit: posty połączone.Blop

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności