Skocz do zawartości
bartek0-01

Radio navi passat MFD ---passat 98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pewnie temat był juz przerabiany na forum ale nie znalałem nic co by mnie sadysfakcjonowało. Interesuje mnie to czy taka Navi ( http://www.allegro.pl/item978348339_vw_golf_passat_polo_lupo_bora_multivan_navi_mfd_pl.html ) bedzie pasowac do passata B5 z 98 roku. Słyszałem ze trzeba zmieniac cała deske rozdzielcza. inni mówia że wystarczy zmienic koszyk na wejscie 2DIN. Jak to jest co trzeba zrobic i czy wogóle sie da to zrobic???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawigacja będzie pasować ale po przeróbkach. Wszystko masz napisane w warsztacie. Temat chyba się nazywał " Zmiana konsoli 1 DIN -> 2DIN". Na 100% jest w warsztacie, wg niego przerabiałem swoją konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak zmienie ten koszyk z 1 DIN na 2 Din to on sie tam zmieści i nic w całej konsoli nie bedzie trzeba ruszac?? a jak jest z podłączeniem trzeba dołączyc ten adapter Can Bus bo u mnie nie ma chyba tej szyny Can za stary model auta i pisza ze moze nie działac radio w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć ramkę 2 din, kosz do navi 2 din, ramkę climatronic 2din, antenkę GPS i to wsio. Nic więcej nie potrzebujesz, no może przejściówke plug & play z allegro żeby podpiąć galę z instalacji auta w odpowiednie miejsce MFD żeby navi "wiedziała" że auto jedzie. Nie wiem jak to jest u Ciebie ale w paskach do któregoś roku trzeba było zmieniać jeszcze tunele nawiewów środkowych bo przeszkadzały w montażu MFD. Tak jak już pisałem na forum jest dokładny opis całej akcji wraz ze zdjęciami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie powiem tak:

 

Przerabiałem konsole 1din na 2 i nie zrobił bym tego ponownie :)

Dużo rzeźbienia w g*wnie, trzeba wyciąć 98% plastiku ze środka konsoli i ogólnie musiałem puźniej poprawiać 2 razy zanim wszystko pasowało jak ulał.

Ps. cena za radia na allegro to kosmos, ja kupiłem za 400zł bez DX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupiłeś to radyjko za 400 i co to jest ten DX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kupiłeś to radyjko za 400 i co to jest ten DX?

 

Szukaj w używkach,np.alledrogo ;) DX to format płyty.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności