Skocz do zawartości
gringo71

Listwa progowa-jaki numer katalogowy Etka

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanie do forumowiczów mających dostęp do Etki, czy listwa progowa (zewnętrzna) jest różnicowana na sedana i kombi? być może różni sie jedynie tą częścią tylną (króciutką) Będę wdzięczny za szybką odpowiedź, potrzebuję takową listwę do kombi i nie wiem czy różnią się one od siebie, na allegro jest kilka i nie chcę dać ciała:dupablada

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W/g Etki nie ma różnicy.Pozdrawiam

Bez tytu?u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za szybkie info, wyszczególniłeś mi chyba tą tylna część (krótką) ja musze kupić tą długą , która idzie przez całą długość auta , czy tu też nie ma zróżnicowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszczególnione jest poszerzenie progu czyli część tylna ale pod poz.nr 15 masz listwę progową ,która nie ma rozróżnienia dla kombi i sedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, nie widziałem wcześniej tej zakładki, moderatora prosze o przeniesienie tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pozwolę sobie odświeżyć temat - mam urwany kawałek lewego przedniego nadkola oraz samego początku lewej zewnętrznej listwy progowej - w tym miejscu jedno z drugim jest skręcone. W efekcie mam tam dziurę, przez co lewa osłona podwozia też nie jest niczym przytrzymana od przodu.

Czy muszę wymieniać całą listwę, czy można wymienić tylko jej przednią część?

 

pozdrawiam

Edytowane przez Szatek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , wszedlem dzis pod auto, w celu nasączenia skrzeczących gum jakims srodkiem,nawilżąjącym , i widze ,ze z jednej strony brakuje mi kawałka oslony podlogi, tuż za nadkolem przy progu , zostaly tylko sruby ,musialem o cos zahaczyć można prosic o nr lub nazwe owej czesci

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt .2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności