Skocz do zawartości
MajoG

naprawa sterownika ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dopadła mnie standardowa usterka, czyli sterownik ABS.

Czy moglibyście polecić mi zakład gdzie wysyłkowo naprawiają takie rzeczy?

Znalazłem kilka miejsc na Allegro, ale które z nich są najlepsze? Poza tym dość znacznie różnią się ceną. Nie chcę wtopy.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Dopadła mnie standardowa usterka, czyli sterownik ABS.

Czy moglibyście polecić mi zakład gdzie wysyłkowo naprawiają takie rzeczy?

Znalazłem kilka miejsc na Allegro, ale które z nich są najlepsze? Poza tym dość znacznie różnią się ceną. Nie chcę wtopy.

 

Z góry dzięki.

ja kupiłem pompę za 200 zł od forumowicza który wystawił mi ja na allegro zmieniłem sterownik i działa na 100% teraz mam do sprzedania pompę + lekko niesprawny sterownik... czasami warto poszukać pompy ceny napraw są dużo większe i lekko przesadzone

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dołączam się do pytania - mam ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po problemie. Wszystko działa.

 

Naprawiałem tutaj http://www.allegro.pl/item982395458_naprawa_sterownika_abs_audi_vw_wloclawek_gw_fv.htm

 

Cena to 200zł. Gwarancja na 2 lata. Polecam tego Pana, naprawdę profesjonalne podejście do sprawy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgryeje kotleta. Moze bylo juz na forum ale nie doczytalem. Cyz jesli mam sterownik o numerze 8E0 614 111 AH to czy moge zalozyc o tych samych numerach tylko z koncowka AB(8E0 614 111 AB) lub bez tej koncowki tylko o samych numerach(8E0 614 111)

Edytowane przez Homer00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. nie wiem czy moge tu napisać ale potrzebuję sprawną pompe ABS. i tanio. i nie moge nigdzie znaleść. jeśli ktoś posiada na zbyciu prosze pisać pw. dziekuje z góry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. nie wiem czy moge tu napisać ale potrzebuję sprawną pompe ABS. i tanio. i nie moge nigdzie znaleść. jeśli ktoś posiada na zbyciu prosze pisać pw. dziekuje z góry:)

 

Podaj numer pompy będzie to pomocne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam problem z abs-em a wlasciwie z jego brakiem.

od pewnego czasu zauwazylem ze kiedy zaczynam hamowac awaryjnie,nie ma abs-u(poprostu blokuje mi kola), co dziwne nie zaswieca sie zadna kontrolka ktora wskazywalaby na jakis blad,jak przekrecam kluczyk w stacyjce to kontrolka sie zapala i po paru sekundach gasnie,czyli tak jakby bylo wszystko ok..bylem rowniez u kolegi ktory podlaczyl pod komputer,niestety zadnych bledow nie wykryto,zrobilismy jeszcze mala probe kiedy komputer byl podlaczony caly czas do auta to my zaczelismy jechac samochodem wtedy wyskakiwal jakis error( tylko niestety nie wiem co to za blad,on tez niebardzo umial mi powiedziec,cos jakby odcinalo pompe).

Mialem moze jeszcze ze dwie takie sytuacje,w ktorych odwozilem znajomych bylo poprostu wiecej osob na tylnym siedzeniu zapalily mi sie jednoczesnie lampki od ABS-u i ASR-u.

Moze ktos mial podobny problem i wie co moze byc tego przyczyna,lub chociaz powiedziec od czego zaczac sprawdzanie.

Dodam ze jest to Passat '01,1,9 TDI, 130km,z chip-kiem na 150

Z gory wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może kto zajmuje się naprawami sterowników w województwie świętokrzyskim lub sąsiednim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności