Skocz do zawartości
artmin

Wyjazd zachodniopomorskiego na V Zlot Ogolnopolski

Rekomendowane odpowiedzi

Wazeline probuje sprzedac
mydło w płynie
He he filtry do filtrowania niektórych płynów. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się grupa ładnie pokazuje reszcie forum przed wyjazdem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Ty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jakieś ustalenia odnośnie wyjazdu grupowego tzn. przejazdu, gdzieś spotkania po drodze itd.? Czy za wcześnie?

 

Artmin możesz powiedzieć Adze, że ja jadę swoim i ją oczywiście zabiorę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a jakieś ustalenia odnośnie wyjazdu grupowego tzn. przejazdu, gdzieś spotkania po drodze itd

O właśnie, dobre pytanko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o a jakieś ustalenia odnośnie wyjazdu grupowego tzn. przejazdu, gdzieś spotkania po drodze itd.
Troszkę za wcześnie jeszcze 1i1/2 miesiąca
Czy za wcześnie?
Myślę ze tak. Art z Łysym odpadają wcześniej, z tego co wiem to na pewno jedziesz Dominik i Piotr ja z Piotrem, kto jeszcze ? Wówczas będzie można ustalić drogę i plan. W 2008 ja z Łysym spotkałem się w Płotach lecieliśmy na Drawsko Pom. potem w Kaliszu Pom. spotkaliśmy się z grupą Szczecińską i a dalej w (qtwa nie pamiętam gdzie) z grupą Koszalińsko - Kołobrzeską, czyli Białogard i okolice. Potem wszyscy razem ruszyliśmy dalej śpiewając przez C.B. hymn alkoholików "może byśmy coś wypili" ale niestety do samej Spały o suchym pysku. Ale za to na miejscu....:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja z Piotrem

Plus maksiu na pokładzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plus maksiu na pokładzie...
Czyli co lecim w trójkę? Bo z tego co wyczytałem jeszcze Gładki chce lecieć ale nie widzę wpłaty od niego. I pewnie z Dominikiem jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli co lecim w trójkę?

Tak, makss zrobił też rezerwację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, makss zrobił też rezerwację.
Oki czyli ja z tobą spotykam się w umówionym miejscu, lecimy po Makssa i z Dominikiem spotykamy się gdzieś na trasie w kierunku Bydłogoszcz? Bo innej opcji nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oki czyli ja z tobą spotykam się w umówionym miejscu, lecimy po Makssa i z Dominikiem spotykamy się gdzieś na trasie w kierunku Bydłogoszcz? Bo innej opcji nie widzę.

Si seniorita :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ze mną jedize Arecky, ale z nim to bardzo ciężko się dogadać ma chłopak fantazje i swój świat. A najgorzej, że rzadko zagląda tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma chłopak fantazje i swój świat
He he a co wciąga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale z nim to bardzo ciężko się dogadać ma chłopak fantazje i swój świat. A najgorzej, że rzadko zagląda tutaj...
Pewnie że mam swój świat bo mam też swoje zdanie, zaglądam tu prawie codziennie, tylko że wychodzę z założenia że lepiej nic nie pisać jeśli niema się nic do powiedzenia!

 

Jak mogę planować co będzie za prawie dwa miesiące skoro nie wiem co będzie w przyszłym tygodniu? Mam wytyczyć trase już teraz? po to żeby w lipcu konsekwentnie stanąć w korku bo akurat zaczną ją remontować?

 

He he a co wciąga?

ćpam APAP :P czasami pale też herbatę - granulowaną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ćpam APAP czasami pale też herbatę - granulowaną
Czyli nie nadajesz się w moje łapki. :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że mam swój świat bo mam też swoje zdanie, zaglądam tu prawie codziennie, tylko że wychodzę z założenia że lepiej nic nie pisać jeśli niema się nic do powiedzenia!

Jak mogę planować co będzie za prawie dwa miesiące skoro nie wiem co będzie w przyszłym tygodniu? Mam wytyczyć trase już teraz? po to żeby w lipcu konsekwentnie stanąć w korku bo akurat zaczną ją remontować?

Żeby nie było to nie był atak na Ciebie, wystarczyło wyrazić chęć uczestniczenia w wspólnym wyjeździe ;) pozatym skoro chcesz jechać i chyba jest to już pewne to pewnym może być, że np dojedziesz sam lub z nami, prawda?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócić się dziewczyny. :D

Rozmawiałem wczoraj z Marcinem Gładkim i mówił że też jedzie z kobitką. Zastrzegł że być może pojedzie wcześniej z Artem i Łysolem ale to nie jest pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc już jest pewne i potwierdzone, że lecimy dzień wcześniej z alkoholikami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee... to kto jedzie w piątek i o której?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w ostatni weekend (alkoholowy ;) ) powstala koncepcja ze jade w srode do GDA takze raczej zaatakujemy Spale od polnocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności