Skocz do zawartości
antex1987

Problem po wymianie napinacza 1.8 ADR

Rekomendowane odpowiedzi

i nadal mam problem z wracającym zapłonem . Na jałowym biegu jak przegazuje to trzeli mi czasami z tłumika a czsami w kolektor?? Ma ktos jakies pomysły jak ten problem rozwiązac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nadeszła ta chwila w której czeka mnie "mały" wydatek na nowy napinacz bo obecny klepie już niemiłosiernie przy zapalaniu ciepłego silnika. I teraz dwa pytania: W tym temacie znalazłem zdanie o spuszczaniu oleju ze szklanek??? Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego przy zmianie napinacza trzeba to robić, i jak to zrobić? A drugie pytanie dotyczy napinaczy sprzedawanych na alledrogo... te w cenie około 1100zł. Cz ktoś miał z nimi coś do czynienia, czy warto sobie nimi głowę zawracać?

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie? Jutro planuje wymienić ten felerny napinacz, a ten tekst trochę mnie zbił z tropu. Boje się o te 20 zaworów:)

 

 

 

Dziękuje wszystkim za niesamowite zainteresowanie tematem:bleble

Za poradą Pana (szacun za bezinteresowne dzielenie się swoją wiedzą) który zajmuje się zawodowo regeneracją głowic, odczekałem godzinę zanim złożyłem wszystko z powrotem.

Wreszcie błoga cisza przy odpalaniu, bez żadnych klekotów:hurra

Edytowane przez borys_84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Kupiłem Passata 1.8 adr wtyczka od przepływomierza zostala zniszczona i zostały tylko same kable żółty, zielony i czerwony, proszę o pomoc, który do jakiego pinu z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj mariusza macie ten sam silnik moze podpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności