Skocz do zawartości
dempci

schowek w tylnej kanapie na np narty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, takie pytanko mam, czy mozna bez wymiany kanapy zamontowac ten schowek ktory umozliwia przewozenia dlugich przedmiotow bez skladania kanapy, bo ja jak otworze podlokietnik to mam tylko jakis schowek bez mozliwosci dostania sie do bagaznika. dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, takie pytanko mam, czy mozna bez wymiany kanapy zamontowac ten schowek ktory umozliwia przewozenia dlugich przedmiotow bez skladania kanapy, bo ja jak otworze podlokietnik to mam tylko jakis schowek bez mozliwosci dostania sie do bagaznika. dzieki z gory
Do dzisiaj byłem przekonany, że to jest w każdej B6. Popatrzyłeś dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety sprawdzalem dwa razy zeby sie upewnic i nie mam tego dostepu;/ i chce go zamontowac ale wlasnie nie wiem czy taki mylk jest mozliwy bez wymiany kanapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś zrobić tego fotke? nigdy nie widziałem żeby nie było takiego przejścia do bagażnika i jestem ciekaw jak to wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy się zdarzają - mój znamy nabył "full wypas" BMW 530xd i po pół roku jeżdżenia odkrył, że mu się tylne siedzenia nie rozkładają, bo nie dokupił tej opcji, a w standardzie tego nie było. No i nie tylko nart nie da rady przewieźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrafie wrzucic tu fotek, ale jak cos topodaj linka to wysle ci dwa zdjecia, na jednym jest zrobiona fota od wewnatrz gdzie widac rozlozony podlokietnik i otwarty schowek w ktorym niestety nie ma otworu do bagaznika, i drugie foto od strony bagaznika, mam nadzieje ze ktos mi pomoze rozwiazac ten porblem zeby bylo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety są passki bez otworu na długie przedmioty.

Chociażby mój tak ma.

Nic z tym nie zrobisz, bo od strony bagażnika blacha idzie przez całe oparcie.

Również w miejscu owego otworu.

No chyba, że gumówkę, obszywarkę do wykładzin itp sprzęty masz w małym palcu :) :)

Pozostaje zmiana oparcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie wrzucic tu fotek

 

zdjęcia wrzuć przez np tą stronke: http://imageshack.us/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o masakra.takiego czegoś w życiu nie widziałem chociaz troche passatów już w zyciu sie oglądało.zostaje tylko wymiana oparcia wy wycinanie tego sie chyba mija z celem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby tam jest blacha niestety:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak popukasz w oparcie od str bagażnika to jaki dźwięk

bo może warto spróbować i zobaczyć czy da się wyciąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

 

faktycznie lipa ,to wygląda dam ci radę nie wiem jaki masz tam fotel czy welur czy skóre ale ja bym kupił tylne używane oparcie może trafisz w dobrej cenie ,bo jak to sam bedziesz wycinał to zakryjesz podłokietnikiem ,a od bagażnika będzie lipa

z fotek to chyba welures hehe

http://www.allegro.pl/item917991766_tylna_kanapa_oparcie_vw_passat_b6_kolor_czarny.html

nie kombinuj z wycinaniem bo będzie szlam

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wycinac nie bede, chyba bedzie lepiej jak rozgladne sie za tylnym oprarcie, a co do tapicerki to to nei jest welur, zwykla tapicera, tylko teraz pytanie czy znajde w taki sam wzor, a ze zdjec trudno jest trafic tak sama;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
nie no wycinac nie bede, chyba bedzie lepiej jak rozgladne sie za tylnym oprarcie, a co do tapicerki to to nei jest welur, zwykla tapicera, tylko teraz pytanie czy znajde w taki sam wzor, a ze zdjec trudno jest trafic tak sama;/

szukaj szukaj ,nie rób dłuta bo popsujesz wizerunek swojego wozidła i będzie Cie to wkurzać :)znajdziesz poszukaj najpierw na allegro zrób zdjęcia swojej i porównaj ,jak słaba fota zawsze możesz poprosić o lepsze zdjęcia ,więcej nie pomogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o masakra.takiego czegoś w życiu nie widziałem chociaz troche passatów już w zyciu sie oglądało.zostaje tylko wymiana oparcia wy wycinanie tego sie chyba mija z celem

 

Z tego co pamietam jak w 2007 rozglądałem się za samochodem i byłem w serwisie VW i oglądałem Passata to pamiętam że oglądałem wersje trendline od comfortline i pamietam jak sprzedawca mówił mi że comfrt od trenda odróznia auto klima, podkłokietnik i własnie to że ma kieszeń na narty... to był luty potem chyba jakoś w czerwcu kieszeń na narty i auto klima zawitała do wszystkich wersji passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam auto klime a kieszeni na narty nie mam;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Trendline czy Comfortline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności