Skocz do zawartości
kamilb

montaż foteli z elektryczną regulacją

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam zamiar kupić fotele sterowane elektrycznie do mojego passata, proszę o informację czy uda się, i czy to jest bardzo trudne do zrobienia żeby te foteliki jeździły tak jak chcę :))

Fotele recaro oryginalne od passata b5

Pojawiły się na allegro idealne takie jak mi się podobają, ale chciałbym mieć 100% pewności że uda się to zrobić....

 

Proszę o jak najszybszą pomoc :)

Edytowane przez kamilb
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, czy instalację elektryczną masz poprowadzoną pod sterowanie do foteli. Jeżeli nie to czeka Ciebie sporo kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie taka instalacja ma się znajdować bo też chciałem taki bajer zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tapicerką ;) Jeżeli fabryka nie przygotowała kostek do podłączenia to należy wykonać instalację: akumulator>>wolne miejsce w skrzynce bezpieczników>>dalej do fotela. Nie wiadomo jak na to zareaguje CAN. Gra nie warta świeczki i może być sporo problemów. Teraz to nawet halogenów się nie zamontuje bez fabrycznej instalacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod tapicerką Jeżeli fabryka nie przygotowała kostek do podłączenia to należy wykonać instalację: akumulator>>wolne miejsce w skrzynce bezpieczników>>dalej do fotela. Nie wiadomo jak na to zareaguje CAN. Gra nie warta świeczki i może być sporo problemów. Teraz to nawet halogenów się nie zamontuje bez fabrycznej instalacji...

 

BZDURA

 

Ja jakos instalacji do halogenow nie mialem a zalozylem...

 

Fotele z elektryka tez da rade zalozyc bez wiekszych problemow...potrzebny jest tylko + (jeden pod stacyjke) i - o ile sie nie myle ... i hula ... Na dniach bede temat ogarnial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fotele z elektryka tez da rade zalozyc bez wiekszych problemow...potrzebny jest tylko + (jeden pod stacyjke) i - o ile sie nie myle ... i hula ... Na dniach bede temat ogarnial

Potwierdzam

montowalem fotele z A8 full elektryka do starego transportera, w kostce sa tylko dwa kable + i - fotel ma swoja "mase" wiec wystarczy tylko + podpiac, ale dla pewnosci - lepiej tez podlaczyc. Bezpiecznik mozna zalozyc na kabelku przy samym fotelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smacznego kotleta :P

 

Który bezpiecznik odpowiada za regulowane elektrycznie fotele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale ktoś coś pamięta i jaką ma ten bezpiecznik wartość? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik termiczny 30A

 

15712Power_Pin3_Picture-med.jpg

 

ten zielony po prawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcinie! A dałbyś radę wrzucić zdjęcie przez nasze forum? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O coś nie poszło z fotą;)

Zobacz temat

http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=64117

trzecia fota

 

Ja tym się posiłkowałem robiąc swoją instalację , ale ja użyłem zwykłego bezpiecznika 30A i umieściłem go w skrzynce bezpieczników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobię. Podziękował. Trzeba będzie zaadaptować jakieś wolne miejsce w skrzynce :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności